Jakim wózkiem jeździ Książe Louis?

Odpowiedź Was bardzo zadziwi!

wózek

Rodzina Królewska zawsze wzbudza ogromne zainteresowanie, nie tylko samych brytyjczyków, lecz także mediów na całym świecie. O Księżnej Meghan pisze się teraz codziennie, nie szczędząc szczegółów na temat jej życia "po ślubie".

Nie mniejszym zainteresowaniem cieszą się Księżna Kate i Książe William oraz ich trójka dzieci. Najczęściej google'owanym jest jednak... książę Louis. Internauci chcieli bardzo wiedzieć, jakim wózkiem wozi się księcia, ponieważ jeszcze nigdzie nie pojawił się wożony w gondoli.

Okazuje się, że książę... otrzymał wózek w spadku po swoim starszym bracie i siostrze. Dokładnie tak, Kate i William wożą Louisa dokładnie w tym samym wózku, co księcia Georga i księżniczkę Charlotte. Jest to wózek marki Silver Cross, który, mimo, że nie należy do najtańszych (jego cena to prawie 8 tysięcy zł), to przecież jest wykorzystywany już po raz trzeci! Jak widać, para królewska stawia przede wszystkim na jakość. Producent zapewnia, że wózek wyposażony jest w materac i specjalną bambusową, wymienialną wkładkę, która jest antybakteryjna oraz praktyczna, ponieważ pomaga regulować temperaturę w wózku.

Księżna Kate i książę William wielokrotnie w wywiadach wspominali, że nie jest ich intencją rozpieszczanie swoich dzieci, twierdząc, że nie mają góry zabawek i nie otrzymują ogromu prezentów z różnych okazji. Przekonują, że chcą nauczyć swoje dzieci rozsądnego dysponowania środkami.

Dla nas brzmi to bardzo sensownie, a co Wy o tym myślicie?

AK

Źródło: onet.pl, zdjęcie: screen youtube.com

Komentarze (0)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz