Niezwykłe zdjęcie zrobione w pociągu - zobacz, jak mały chłopiec dba o swoją zmęczoną mamę! [FOTO]

Zdjęcie zrobione przez podróżującego metrem pasażera wywołało niezwykłe poruszenie w sieci.

dziecko i matka

Wychowanie dziecka to trudne zadanie dla każdego rodzica. Mama i tata starają się od małego swojemu potomkowi wpoić wartości, którymi kierują się w życiu. Chcą, by ich dziecko potrafiło nie tylko o siebie zadbać, ale też było ich swoistą chlubą i dawało rówieśnikom dobry przykład. Każdy rodzic jest dumny, gdy słyszy pochwały dotyczące własnego dziecka, bo wtedy wie, że swoje zadanie wykonał dobrze. Mama pewnego małego Chińczyka również może być z siebie dumna, bo jej synek swoim zachowaniem wzruszył wielu ludzi na całym świecie.

China Global TV Network na swoim fanpage’u na Facebooku opublikowało zdjęcie, które przedstawia uroczego chłopca otaczającego opieką własną mamę. Fotografia została wykonana przez pasażera metra w Chengdu, w południowo-zachodniej prowincji Syczuan w Chinach. Podczas gdy matka chłopca drzemie, prawdopodobnie po męczącym dniu pracy, dziecko na jednym z ramion trzyma torbę z zakupami, a na drugim różową torebkę. Oprócz tego kilkulatek użyczył swojej ręki jako poduszki, by podczas snu jego mama nie uderzyła się w głowę.

Wielu internautów pochwaliło dobre wychowanie, które wyniósł z domu.

„Jest taki delikatny. Nie mogę uwierzyć, że jest chłopcem. Zrobił coś, co nie pasuje do jego wieku.” – napisał jeden z użytkowników.

„Dzieci naśladują dorosłych. Jestem pewien, że jego ojciec dobrze traktuje swoją mamę, więc chłopiec ten ma tak dobre serce.” – dodał inny.

Zachowanie dziecka poruszyło serca nie tylko pasażerów, ale również mieszkańców całych Chin. Jego gest jest przykładem bezinteresownej miłości dziecka do matki.

kp

Komentarze (0)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz