WYJĄTKOWY PREZENT dla Mamy (wzruszające zdjęcia!)

Co tym razem kupić mamie? Kwiaty i czekoladki? Biżuterię? Kolejną książkę lub płytę? Macie też takie dylematy? Pewni trzej bracia mieli podobny, ale znaleźli niesamowite, o wiele bardziej oryginalne rozwiązanie. Zobacz, co zrobili dla swojej mamy!

bracia

`Kochamy naszą mamę, ona jest najlepsza! Możemy godzinami rozmawiać z nią przez telefon, zawsze możemy na nią liczyć, dlatego w Dniu Matki chcieliśmy zrobić dla niej coś zupełnie wyjątkowego!` - powiedzieli bracia. Zależało im też, by stworzyć coś trwałego, co zostanie dla mamy na zawsze, znacznie dłużej niż bukiet kwiatów. Chcieli, żeby był to prezent przemyślany i żeby widać było, że włożyli dużo wysiłku w jego wykonie. Zrobili burzę mózgów i wpadli na naprawdę wyjątkowy pomysł.

Postanowili zrobić na nowo, a mówiąc precyzyjniej, odtworzyć ulubione zdjęcia swojej mamy z ich dzieciństwa. Dokładnie określili lokalizację, przedmioty i ubrania, ale na nowych zdjęciach są dorośli. Było to niezwykle pracochłonne, ponieważ musieli znaleźć odpowiednie rekwizyty (część znalazła się w piwnicy), ale przede wszystkim ubrania – i to takie, w które byli w stanie się wcisnąć! Zdjęcia trafiły do kalendarza, którym została obdarowana mama w swoim dniu.

Fotki wywołały furorę w sieci i choć są to zupełnie obcy nam ludzie, to zdjęcia te nas bardzo wzruszają. Po tym, jak się ukazały, ruszyła cała fala podobnych zdjęć robionych przez innych ludzi. Można powiedzieć, że bracia stworzyli nowy trend, który staje się coraz bardziej popularny. Pojawiają się również różne `odmiany` tej mody, jak np. robienie sobie zdjęć ze swoimi psami, kiedy były szczeniakami i potem po latach, kiedy są dużymi psami. Najważniejsze jest jednak to, że jest to wspaniała zabawa i cudowna pamiątka dla każdego.

Wolny weekend? Nie wiesz co zrobić? Może bracia Cię zainspirują i pobawicie się z rodziną tak samo?

Obejrzyj te genialne zdjęcia na następnych stronach!

Komentarze (1)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

xyz
2015-06-12 12:26:18

re: WYJĄTKOWY PREZENT dla Mamy (wzruszające zdjęcia!)

świetne !

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz