Wymarzone pokoiki dziecięce - Inspiracje

Pokoik Twojego szkraba może być spełnieniem jego dziecięcych marzeń. Na pewno każda z nas, kiedy była dzieckiem, marzyła o domku na drzewie, pościeli w księżniczki, łóżku z baldachimem lub o tym, by w księżniczkę się zamienić, choćby na jeden dzień.

Przykłady aranżacji pokoików dziecięch, które wyszukałyśmy w sieci nie zawsze dadzą się w pełni zrealizować w naszych własnych, ale ciasnych M. Posiadacze domków jednorodzinnych mają większe pole do popisu.

Inspiracje z niniejszej galerii koncentrują się przede wszystkim na koncepcjach urządzenia miejsca do spania, ale nie tylko. Pojawiają się rozmaite rozwiązania aranżacyjne - od takich, jak zjeżdżalnia połączona z piętrowym łóżkiem po bajeczne sposoby przechowywania ubrań i zabawek.

Twój synek, który na pewno marzy, albo prędzej czy później zacznie marzyć (teraz jeszcze jest za mały?) o przygodzie na statku pirackim, a Twoja córeczka o przejażdżce karocą, mogą spełnić swoje marzenia we własnym pokoiku - miejscu zacisznym, bezpiecznym i magicznym, jak z bajki...

Niektórzy rodzice potrafią być naprawdę kreatywni, a Ty możesz zaczerpnąć choć kilka elementów z tych pomysłów i stworzyć swoim pociechom ich własny, bajkowy, zaczarowany świat. 

Zobaczcie zdjęcia.

 

p
Komentarze (0)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz