Nie przerwały pracy będąc w ciąży [FOTO]

Sprawdź, jak ukryto ich ciążowe brzuszki w filmach lub serialach.

ciaża

Wiadomość o ciąży w jednej sekundzie wywraca do góry nogami życie każdej kobiety. Gdy jest aktorką z popularnego serialu lub gra w dużej produkcji, sprawy się komplikują. Aktorka w ciąży, chcąc nie chcąc, zmienia losy swojej bohaterki. Scenarzyści i producenci muszą się nagłowić, co zrobić z powiększającym się z dnia na dzień brzuszkiem. 

Czasem scenarzyści proponują, by aktorka nagrała więcej scen, dopóki nie jest zbyt krągła. Innym razem twórcy widzą w ciąży aktorki szanse na urozmaicenie wątku bohaterki, która może zostać mamą. Można zauważyć również nagłe choroby i hospitalizacje. Częstą praktyką jest "chowanie brzuszka" w obszernych ubraniach oraz inne techniki "oszukiwania” widza, stosowane przez scenografów i operatorów.

Dorota Chotecka była w pierwszych miesiącach ciąży, kiedy właśnie rozpoczynały się zdjęcia do 2 części "Rancza", jednak jej bohaterka jest najczęściej zasłonięta kasa sklepową. Maję Ostaszewską w "Na dobre i na złe" filmowano siedzącą przy stole, otuloną w koc albo szal, ostatecznie podjęto decyzję, że grana przez nią Maggie, również zostanie mamą. Twórcy polskich tasiemców "Klanu",  "M jak miłość" czy "Na wspólnej" byli zaskakiwani niejednokrotnie (m.in. Paulina Holtz, Małgorzata Ostrowska-Królikowska, Ilona Wrońska, Dominika Figurska).

Jedno jest pewne, wszystkie aktorki, które grały w ciąży, udowodniły ekipie produkcyjnej, że macierzyństwo i karierę można pogodzić. Pokazały też prawdziwe emocje, które towarzyszą kobiecie w tym błogosławionym czasie.

Sprawdź jakie są jeszcze sposoby na "ukrycie" brzuszka aktorki  >>>

 

 

 

Komentarze (0)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz