Z OSTATNIEJ CHWILI: Kobieta urodziła dziecko w samolocie! (VIDEO)

Podczas długodystansowego lotu pomiędzy Bali a Los Angeles doszło do niezwykłego wydarzenia, którego, jak można mniemać, większość ciężarnych wolałaby uniknąć.

a

Linie lotnicze wymagają od kobiet powyżej 28. tygodnia ciąży pisemnego oświadczenia od lekarza o zgodzie na lot. Takowe z pewnością musiała też posiadać kobieta, która na pokładzie samolotu Chińskich Linii Lotniczych, lecącego z Denpasar na Bali do Los Angeles, urodziła w ubiegły czwartek dziewczynkę. Jak widać, maleństwo miało trochę inne plany niż mama.

Kobieta pochodząca z Tajwanu i jej córeczka miały sporo szczęścia, ponieważ pasażerką tego samego lotu była lekarka, która bez najmniejszych problemów przyjęła poród. Oczywiście nieocenione wsparcie okazały też stewardesy, które w pełni profesjonalny sposób asystowały przy porodzie.

Fragment zdarzenia został zarejestrowany kamerą w telefonie komórkowym jednego z pasażerów. Widać na nim, jak stewardesy otulają kocem maleństwo i jego mamą, podają chusteczki. Widać też ogromne poruszenie wśród personelu i pasażerów. Obejrzyj króciutkie nagranie NA NASTĘPNEJ STRONIE.

Komentarze (0)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz