Zabierz mamę na kawę

Same jesteśmy Mamami, ale nie zapominajmy o naszych ukochanych Mamach. Jeśli łaskawy los sprawia, że te najcudowniejsze istoty są wciąż blisko nas, podziękujmy dziś także im, Babciom naszych dzieci.

z mamą

Czułość, wsparcie, dobra rada, a czasem po prostu ciepłe śniadanie i kanapka do szkoły…Tylko tyle albo aż tyle daje każda mama. Czasem zabiegana i zdenerwowana, innym razem cierpliwa i uśmiechnięta, ale zawsze kochająca. Kilkanaście warszawskich kawiarni, w ramach akcji „Mama idzie na kawę” zachęca, by 26 maja w Dzień Mamy, zaprosić ukochane mamy na kawę, spędzić z nimi czas i porozmawiać o życiu, o błahostkach, a może nawet podziękować za to, że przy nas są.

Naszym pociechom poświęcamy każdą wolną chwilę, wstajemy w nocy, gdy trzeba, troszczymy się, wspieramy, otrzepujemy brudne kolana i całujemy, żeby nie bolało. Dopiero zostając rodzicami, zaczynamy rozumieć jak pięknym i trudnym jednocześnie doświadczeniem jest wychowanie dziecka. Wtedy też bardziej doceniamy nasze własne mamy i to kim dla nas są.

Dzień pod hasłem Zabierz mamę na kawę to impuls, którym chcemy namówić wszystkich, by zaprosili swoje mamy na kawę, spędzili miło czas i porozmawiali. W codziennym życiu coraz szybciej żyjemy i zapominamy o tym,  jak ważne jest po prostu bycie ze sobą” tłumaczy pomysłodawczyni akcji „Mama idzie na kawę” Agnieszka Czajkowska, właścicielka marki Colorstories.

Kilkanaście warszawskich kawiarni w ramach akcji „Mama idzie na kawę” przygotowało niespodziankę z okazji Dnia Mamy. Dziś, 26 maja, wszystkie dzieci, bez względu na wiek, które zabiorą swoje mamy na kawę do wybranych warszawskich kawiarni będą mogły skorzystać ze specjalnego rabatu dla mamy.

Pełna lista kawiarni, które dołączyły do akcji pod hasłem - Zabierz Mamę na kawę - jest dostępna na stronie www.mamaidzienakawe.pl

Akcję „Mama idzie na kawę” wspiera fundacja RoRo oraz fundacja MaMa. Patronat nad akcją objęły portal baby-shower.pl, dzieckowwarszawie.pl, SuperMamy.pl, magazyn Dada oraz magazyn SuperMama, a także Ładnebebe oraz blog Kaszka z mlekiem.

Komentarze (0)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz