Jedz za dwoje! - ciężarna szefowa kuchni inspiruje mamy do poddawania się ciążowym zachciankom [FOTO]

Jej Instagram jest hołdem dla lodów, ciasteczek, pizzy i wszystkiego, czego tylko domaga się ciężarna.

Eden Grinshpan

O ciążowych zachciankach kobiet krążą już legendy. Podobno w błogosławionym stanie przyszła mama może mieć ochotę na niecodzienne połączenia smaków, których nie odważyłaby się spróbować w innych okolicznościach. Zupełnie normalna jest również chęć na pizzę czy lody w środku nocy. Podczas gdy coraz więcej przyszłych mam uważnie patrzy, co je w czasie ciąży, by za bardzo nie przytyć, Eden Grinshpan postanowiła całkowicie poddać się ciążowym zachciankom. Instagram gospodyni kanadyjskiej edycji „Top Chef” jest hołdem dla węglowodanów, słodyczy, ciasteczek i wszystkiego, czego tylko pragnie dziecko.

Eden przyznała, że podczas swojej pierwszej ciąży postanowiła nie skupiać się na wadze i jeść to co chce i kiedy chce.

„Zbliżający się poród i zdrowe dziecko to dla mnie w obecnej chwili najważniejsze rzeczy.” – powiedziała przyszła mama. „Po urodzeniu córki skupię się na zdrowszym i lżejszym jedzeniu. Teraz jednak jestem w ciąży i staram się czerpać z niej jak najwięcej przyjemności, zamiast martwić się wagą.”.

Eden pod swoimi zdjęciami wykorzystuje hashtag #EdenEatsFor2, czyli „Eden je za dwoje”, by podkreślić swoje przychody z ciążowymi zachciankami. Czasami swojego dużego już brzuszka używa nawet jako talerza dla wszystkich pyszności, którymi się objada. Wszystkie fotografie, które pojawiają się na jej Instagramie są zabawne. Kobieta unika przesłodzonych ujęć, które publikuje większość ciężarnych.

Zobacz najlepsze, naszym zdaniem, zdjęcia Eden! >>>

kp

Komentarze (0)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz