Prosty trik sprawił, że marudny niemowlak uspokoił się w kilka sekund! [VIDEO]

Więź matki z dzieckiem to jedna z najsilniejszych relacji, jaka może powstać między dwojgiem ludzi.

zapach mamy

Ciężko opisać więź, która łączy matkę z dzieckiem.  W końcu to ona przez 9 miesięcy nosiła maluszka pod sercem, dbała o niego, urodziła go, a potem karmiła. Nić porozumienia, która ich łączy to jedna  z najsilniejszych relacji, jaka może powstać między dwojgiem ludzi. Matka to dla dziecka najważniejsza osoba, a jej brak jest prawdziwą traumą.

Pewien tata z San Francisco w Stanach Zjednoczonych opublikował krótkie nagranie, na którym za pomocą zwykłej koszulki uspokoił swojego 3-miesięcznego synka. Gdzie skrywa się magia tej metody? Okazuje się, że kluczem do sukcesu był maminy zapach.

Mężczyzna wyjaśnił, że jego żona wyjechała na kilka dni w delegację. Podczas jej nieobecności przejął opiekę nad ich synkiem, który ciężko znosił brak mamy. Często płakał i trudno było go uspokoić. Za radą przyjaciela-taty postanowił podsunąć pod nos synka koszulkę, którą wcześniej nosiła jego żona. Zapach mamy to było właśnie to, czego chłopcu brakowało. Dziecko w kilka sekund uspokoiło się i przestało płakać, niczym za dotknięciem czarodziejskiej różdżki.

Mężczyzna opublikował naganie w nadziei, że pomoże innym tatusiom, którzy muszą radzić sobie z marudnym bobasami pod nieobecność partnerek.

Chcesz się przekonać, jakie to proste? Zobacz video!

kp

Komentarze (1)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Eliza
2017-04-03 23:35:19

To jest prawda.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz