`Zawodowa` mama żyjąca z zasiłków okradała parkometry! [ZDJĘCIA]

Najwyraźniej 200 tysięcy złotych rocznie to dla kobiety za mało.

Cheryl Prudham

34-letnia Cheryl Prudham mieszka w Wielkiej Brytanii i jest matką 12 dzieci z 3 mężczyznami. Kobieta żyje z zasiłków, które rocznie oscylują w kwocie 40 tysięcy funtów, czyli około 200 tysięcy złotych. Nie kryje się z tym ile pieniędzy dostaje od państwa i na co je wydaje. Co jakiś czas brytyjskie portale obiegają zdjęcia z zagranicznych wakacji kobiety i jej rodziny.

Cheryl po raz pierwszy zaszła w ciążę, gdy miała 17 lat. Jej najstarszy syn George ma obecnie 16 lat. Następnie jest 15-letni Jack, po którym na świat przyszły kolejno 4 dziewczynki: 10-letnia Caitlin, 9-letnia Maisie, 9-letnia Millie i 7-letnia Madison, które dzielą ojca.
Z mężem, z którym obecnie jest w separacji ma 6 dzieci: 5-letniego Leona, 4-letniego Lenny`ego, 3-letnią Lainey, 2-letnie bliźnięta Lexie Rose i Lacey May oraz roczną Tillie Grace. Para rozstała się na początku roku z powodu zdrad Roberta.

Brytyjczykom nie spodobało się to, że utrzymują Cheryl i jej 12 dzieci, więc złożyli petycję, w której domagają się obniżenia jej zasiłków. Petycję podpisało jak na razie 15 tysięcy obywateli. Jak się okazuje, to nie jedyny problem, z którym obecnie musi zmierzyć się kobieta.
Cheryl razem z byłym mężem Robem oraz przyjacielem, 26-letnim Jacobem Underdownem została oskarżona o kradzież banknotów i monet z parkometrów. Cała trójka zaprzecza, że ukradła ponad 10 tysięcy funtów. Jeśli wyrok sądu zapadnie na ich niekorzyść, kobiecie mogą grozić poważne konsekwencje.

Zobacz zdjęcia dużej rodziny Cheryl! >>>

kp

Komentarze (0)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz