Zdjęcia 4-latki w towarzystwie DOBERMANA. Słodkie czy przerażające?

Czteroletnia Siena, mieszkająca w Seattle, znalazła najlepszego przyjaciela w ważącym od niej trzy razy więcej dobermanie.

Słodka i Bestia

To była miłość od pierwszego wejrzenia. Po tym, jak poprzedni czworonóg (chihuahua) zginął na drodze, rodzice dziewczynki postanowili kupić większego psa. Buddha, bo tak się wabi, od początku upodobał sobie Sienę. Z wzajemnością. Od tej pory są nierozłączni.

„Siena nie ma ulubionej zabawki. Chce się bawić tylko z Buddhą” – mówi mama dziewczynki.To ona założyła uroczemu duetowi konto na Instagramie. Para przyjaciół jest dla niej wielką inspiracją. Wykonała setki zdjęć i postanowiła wystawić je na światło dzienne. Na ten moment Słodka i Bestia – bo tak nazywa się ich profil – mają ponad 120 000 obserwatorów i liczba ta stale rośnie. Ujęcia są niesamowite – wspólna joga, sen, śmiech, czytanie książek, a nawet malowanie paznokci.

Poprzez publikację zdjęć mama Sieny chce pokazać, jak łagodne potrafią być dobermany, powszechnie uważane za groźne psy. Tak jak wiele innych gatunków, zazwyczaj wybierają sobie jednego pana, któremu stają się w stu procentach oddane.

Oglądając rozbrajające zdjęcia Słodkiej i Bestii nie ma się wątpliwości, kogo na swoją panią wybrał Buddha. Zobaczcie zdjęcia Sieny i jej pupila na następnych stronach.

Komentarze (1)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

blaa
2015-11-12 12:58:12

re: Zdjęcia 4-latki w towarzystwie DOBERMANA. Słodkie czy przerażające?

przerażające.....nie bez powodu psy przedstawiane są jako niebezpieczne...nawet w specjalistycznych ksiązkach poświęconych czworonogom tak są opisywane....nei jest to zwykły stereotyp....co z tego ,że wybrał sobie ją ...jeżeli jej rodzicom może zrobić krzywdę w każdej chwili:P....poza tym wystarczy spojrzeć w jego oczy, zimne i puste niczym u rekina...dla mnie pozostawianie dzieci w samotnym towarzystwie takich psów jest głupota. i nadużyciem zaufania do takiej "bestii""

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz