Kolejna odważna mama sfotografowała swój własny poród! [ZDJĘCIA]

Nigdy wcześniej nie fotografowała narodzin dziecka.

Lauren Chenault

Kiedy fotografka Lauren Chenault dowiedziała się, że jest w ciąży wiedziała, że chce udokumentować swój poród. Jednak zamiast zatrudniać profesjonalistkę do zrobienia zdjęć tego wyjątkowego momentu, postanowiła wykorzystać swój talent i umiejętności. Zdecydowała, że zdjęcia zrobi samodzielnie.

31 stycznia Lauren zaczęła rodzić. Kobieta przyznała, że robienie zdjęć nie przeszkodziło jej w czerpaniu z tego doświadczenia.

„Położyłam aparat na piersi i wciskałam guzik w nadziei na dobre ujęcia.” – powiedziała. „Kiedy parłam nie zrobiłam żadnych. Moja przyjaciółka Wendy powiedziała bym się przygotowała, bo mój syn zaraz się urodzi. To nie było ciężkie. W końcu przyciskałam tylko guzik.”.

Pomimo tego, że Lauren prowadzi zakład fotograficzny, nigdy wcześniej nie fotografowała narodzin dziecka. Szczęśliwa mama przyznała, że to niesamowite, że kobieta jest w stanie nosić dziecko pod sercem, dbać o nie, odżywiać je, a potem po prostu wypchnąć ze swojego ciała. Uznała, że to wydarzenie jest warte udokumentowania. Chciała udowodnić, że kobiety są wyjątkowe i mogą zrobić praktycznie wszystko.

Zobacz wyjątkowe zdjęcia świeżo upieczonej mamy! >>>

kp

Komentarze (0)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz