Zgwałcona nastolatka ma dziecko i mówi: `Bóg mnie nim pobłogosławił`

Niesamowita 16-letnia dziewczyna, Ashley z USA, jest mamą i uczennicą. Jako 13-latka została zgwałcona. Mówi, że dzięki synowi zapomniała o tej traumie.

ciąża z gwałtu

Gwałciciel w szkole

Ashley  wieku 13-lat, została zgwałcona przez przyjaciela swojego brata. Gwałciciel nie był pełnoletni, a jak się okazało, Ashley, to nie jedyna jego ofiara. Sprawca został oskarżony i postawiony przed sądem, jednak to nie koniec historii. Kiedy Ashley odkryła, że jest w ciąży, nie było jej łatwo. Postanowiła, że urodzi dziecko. Po 9 miesiącach wróciła do swojej szkoły i ku jej zaskoczeniu, okazało się, że chłopak, który ją zgwałcił, również tam chodzi. Rodzice dziewczyny byli załamani. Okazało się, że chłopak był sądzony jako nieletni i jego dane są ściśle chronione, a co najważniejsze, nie można ujawić jego tożsamości. Ashley zmieniła szkołę, ale gwałciciel w niej został. Rok temu w sierpniu rodzinę Ashley spotkał kolejny cios – jej brat jechał na rowerze o został potrącony przez samochód – sprawca śmiertelnego wypadku wciąż nie został zidentyfikowany. Rodzina przyznaje, że ten dramatyczny czas pomógł im przetrwać syn ich córki. Dziś chłopiec ma dwa lata i jest oczkiem w głownie nie tylko swojej mamy, ale również swoich dziadków. 

Komentarze (8)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
2016-01-05 21:50:59

re: Zgwałcona nastolatka ma dziecko i mówi: `Bóg mnie nim pobłogosławił`

Wielki szacunek dla tej matki. Podjęła bardzo dojrzałą decyzje. A ktoś kto twierdzi że to jakaś patologia to powinien się leczyć. Nikt nie ma prawa decydować o życiu dziecka. Czy ma ono żyć czy umrzeć. dzięki temu dziecko ta dziewczyna przetrwała i jest szczęśliwą mamą. A to że rodzice jej pomagają nie oznacza że sobie nie poradzi. I na pewno wiele przekaże swojemu dziecku Na pewno więcej niż ktoś kto nazywa taką postawę patologią itp. Jeżeli Ci których bulwersuje ... postawa tej dziewczyny posiadają dzieci albo je kiedyś będą mięć WSPÓŁCZUJE TYM DZIECIĄ ŻE MAJĄ TAK WŁAŚNIE MYŚLĄCYCH RODZICÓW!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A DLA TEJ DZIEWCZYNY JESZCZE RAZ OGROMNY SZACUNEK Czytaj więcej...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
matka
2016-01-05 07:20:20

re: Zgwałcona nastolatka ma dziecko i mówi: `Bóg mnie nim pobłogosławił`

Ludzie, Bóg nie pobłogosławił jej gwałtem. Pobłogosławił ją tym, że otrzymała dar zostania matką fajnego chłopca. Pewnie, że nie będzie jej łatwo. Ale ma co przekazać dziecku - wiarę w Boga i w to, że miłość zwycięża śmierć. Myślę, że to, że wbrew społecznemu naciskowi nie zabiła swojego synka czyni ją wygraną na całe życie.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Też matka
2016-01-05 08:14:12

Pięknie to wyraziłaś, miłość zwyciężyła śmierć i zło, którym był gwałt. Pozdrawiam.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Migotka
2016-01-04 23:26:43

re: Zgwałcona nastolatka ma dziecko i mówi: `Bóg mnie nim pobłogosławił`

Piękna historia. Cudowna dojrzała jak na swój wiek młoda matka. Szacunek!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz