Zjedz z gwiazdami drugie śniadanie - Ogólnopolski Dzień Drugiego Śniadania

Już 12 września Warszawiacy będą mogli celebrować razem z ambasadorami kampanii Jem Drugie Śniadanie Ogólnopolski Dzień Drugiego Śniadania. Jak to zrobić? Wystarczy w samo południe przyjść do restauracji AIOLI inspired by Mini, zrobić selfie i wspólnie z gwiazdami zjeść ten BARDZO WAŻNY POSIŁEK.

drugie śniadanie lunch box

Dlaczego to robimy?

Ogólnopolski Dzień Drugiego Śniadania to doskonały moment, aby zatrzymać się na chwilę i zwrócić uwagę na to, co zjadamy między śniadaniem a obiadem. Ten dzień jest punktem kulminacyjnym kampanii Jem Drugie Śniadanie, która kolejny już rok przekonuje, że jedzenie 5 posiłków, a w szczególności drugiego śniadania, daje nieprzecenione korzyści dla zdrowia i samopoczucia. Poza tym, noszenie ze sobą pudełka z kanapką jest po prostu trendy…

Nasi Ambasadorzy

Ambasadorami kampanii Jem Drugie Śniadanie w roku 2016 są znani rodzice – Katarzyna Glinka, Anna Wyszkoni, Dorota Chotecka oraz Andrzej Krzywy. Grono miłośników drugiego śniadania stale rośnie. Do kampanii przyłączają się sukcesywnie ambasadorzy honorowi – Kamila Szczawińska, Karolina Malinowska, Aleksandra Szwed, Michał Będźmirowski, Zosia Ślotała, Jerzy Grzechnik. Wszyscy zgodnie przyznają, że drugie śniadanie jest stałym posiłkiem w menu ich rodzin, dzięki czemu zachowują dobry humor, bystrość umysłu oraz świetne sylwetki.

Świętuj z nami

Zaczynamy o godzinie 12:00 - w porze drugiego śniadania. Przyjdź do restauracji Aioli inspired by Mini przy Pl. Konstytucji 5, zrób sobie zdjęcie na tle ścianki Jem Drugie Śniadanie, wstaw je na swój Instagram lub FB, opatrz hasztagami #jemdrugiesniadanie #aioli i zjedz drugie śniadanie wspólnie z gwiazdami!

SMACZNEGO DRUGIEGO ŚNIADANIA!

***

KAMPANIA JEM DRUGIE ŚNIADANIE

Sponsorem i partnerem strategicznym kampanii JEM DRUGIE ŚNIADANIE jest marka Bielmar, partnerem społecznym program dożywiania dzieci PAJACYK, partnerem medycznym – Żagiel Med z Lublina.

Więcej na temat kampanii „Jem Drugie Śniadanie na stronie www.jemdrugiesniadanie.pl

Komentarze (0)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz