Zobacz 6-letnią Bellę-Rose, która demonstruje, jak zrobić makijaż [FOTO+VIDEO]

6-latka ma umiejętności, których pozazdrościć mogłaby jej niejedna dorosła kobieta.

Bella-Rose

Pod koniec 2015 roku, Emily Louise, charakteryzatorka z Sydney w Australii, podzieliła się se swoimi fanami  video, na którym młodsza siostra jej przyjaciółki, Bella-Rose, domaga się makijażu. Teraz znana artystka ponownie umieściła nagranie z dziewczynką, która tym wykonuje samodzielny, pełny make up.

Bella-Rose ma zaledwie 6 lat, a posługuje się pędzlami i nakłada makijaż warstwa po warstwie, zgodnie z zasadami. Dziewczynka nauczyła się tego wszystkiego, oglądając tutoriale na YouTubie. Używa rozświetlacza pod oczy i korektora rozświetlającego wzdłuż szczęki. Aby ukończyć makijaż, dziewczynka aplikuje cień do powiek, mascarę, sztuczne rzęsy, a na końcu błyszczyk.

Fragment filmiku umieszczony na Instagramie zobaczyło ponad 40 tysięcy użytkowników. Dodatkowe 15 tysięcy obejrzało go w pełnej wersji na YouTube, zaledwie w 2 dni. Niektórzy użytkownicy chwalą dziewczynkę za jej talent, a inni są oburzeni jej młodym wiekiem.

„Po co uczyć córki o makijażu w tak młodym wieku, chcemy by myślały, że muszą to robić aby być ładne?” – napisała jedna z oglądających.

„Jest zbyt niedojrzała do makijażu. Nie potrzebuje tego.” – skomentował kolejny użytkownik. Pojawiły się jednak opinie nie zgadzające się z krytyką.

„Jesteście śmieszni. Dlaczego uosabianie się z makijażem jest takie straszne? Jeśli chce się bawić w malowanie i sprawia jej to przyjemność, co to w tym złego? Pozwólcie jej na kreatywność! Kto wie, może jak dorośnie będzie robić makijaże gwiazdom? – napisała jedna z kobiet.

„To może wyglądać głupio, że tak mała dziewczynka robi sobie makijaż, ale ona ma niezwykły talent! Mam 19 lat i nie potrafię zrobić tego, co ona! Jeśli nie czuje potrzeby, by nosić to aby być piękną, pozwólcie jej się tym bawić.” – stanęła w obronie dziecka i nagrania kolejna użytkowniczka.

Zobaczcie zdjęcia i filmik z małą Bellą-Rose!

kp

Komentarze (0)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz