Zobacz, jak była gimnastyczka Cirque Du Soleil wykonuje akrobacje z dziećmi! [FOTO]

Macierzyństwo nie przeszkodziło artystce w codziennych treningach.

Gasya Akhmetova-Atherton

Gasya Akhmetova-Atherton dorastała w Kazachstanie. Tam stawiała swoje pierwsze kroki w gimnastyce i doskonaliła umiejętności. Miała naturalne sportowe zdolności i szybko się rozwijała. Była uczestniczką międzynarodowych zawodów, a na szczeblu krajowym zajmowała wysokie pozycje. Wtedy też otrzymała od losu życiową szansę.

Miała tylko 17 lat, gdy zaoferowano jej pracę w najlepszym cyrku na świecie – Cirque Du Soleil. Jej kariera rozwijała się w zawrotnym tempie. W 2010 roku dołączyła do IRIS, znanego hollywoodzkiego show, gdzie znana była ze swojego przedstawienia na bungee, które wykonywała 14 metrów nad głowami widowni. Ponadto, wystąpiła podczas 84. ceremonii rozdania Oscarów.

Dużą życiową zmianą dla Gasyi było poznanie obecnego męża, Andrew Athertona, który również jest gimnastykiem. Para ma obecnie dwójkę dzieci, które zachęca do wykonywania gimnastycznych sztuczek.

Po urodzeniu drugiego dziecka, Kaysena, Gasya zrezygnowała z pracy w Cirque Du Soleil, by skupić się na wychowaniu dzieci. Mimo tego, nie przestała trenować gimnastyki. Niesamowicie elastyczna mama, często korzysta z pomocy dzieci, by wykonywać niesamowite akrobacje, a one to uwielbiają!

„Oboje są niesamowitymi dziećmi. Kamali już pokazuje oznaki talentu.” – powiedziała Gasya Akhmetova-Atherton.

Wychowywanie dzieci często porównuje się do balansowania, a w tym artystka z Kazachstanu jest niepokonana.

„Nie jestem wymagającą i nachalną mamą. Staram się, by wszystko co razem robimy było zabawą.” – wyjaśniła Gasya.

Chociaż kobieta miała możliwość współpracy z najlepszymi gimnastykami w Cirque Du Soleil, nie można tego porównać do treningów z dziećmi. Obecnie próbuje swoje fantastyczne umiejętności przekazać pociechom, które pewnego dnia mogą pójść w ślady jej i męża.

Zobacz zdjęcia dokumentujące gimnastyczne akrobacje Gasyi i jej dzieci!

kp

Komentarze (0)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz