Siostrzana miłość – starsza siostra urodziła dzieci młodszej [ZDJĘCIA]

Siostry wspólnie oczekiwały na narodziny maluszków i wspólnie urządziły pokój dla bliźniąt.

Morgan Williams i Maggie Paxton

Morgan Williams i jej siostra Maggie Paxton urodziły się w odstępie 13 miesięcy. Były ze sobą bardzo blisko. Kiedy Maggie została zdiagnozowana 2 lata temu z agresywnym rakiem piersi, siostry zbliżyły się do siebie jeszcze bardziej. Lekarz poinformował młodszą z nich, że próba zajścia w ciążę może sprawić, że rak powróci.

„To było gorsze niż wieść o chorobie.” – przyznała Maggie, która miała 30 lat gdy dowiedziała się, że nie będzie mogła mieć dzieci. „To była jedna wielka niewiadoma. Z rakiem wiedziałam, że będzie chemioterapia i operacja.”.

33-letnia Morgan, mama 8-letniej dziewczynki nie zastanawiała się długo i od razu zaproponowała, że zostanie dla niej matką zastępczą.

„Powiedziałam, że to zrobię. Chciałam by się o to nie martwiła i skupiła na walce z chorobą. Przez całe życie byłam starszą siostrą, broniłam jej i opiekowałam się nią.” – wyjaśniła Morgan.

32-letnia Maggie od razu spotkała się z lekarzem i przeszła zabieg pobrania jajeczek na 4 dni przed rozpoczęciem chemioterapii. Następnie czekała ją podwójna mastektomia. W czerwcu 2016 roku zapłodnione jajeczka zostały wszczepione do macicy Morgan. Wszystko zostało opłacone z pieniędzy, które dla małżeństwa zebrała cała rodzina.

Szybko okazało się, że Maggie i jej mąż będą mieć bliźnięta. Kobieta przyznała, że obawia się widzieć siostrę cierpiącą z bólu podczas porodu. Morgan jest jednak do wszystkiego pozytywnie nastawiona. Już nie może doczekać się kiedy urodzi, bo jak przyznaje, bliźnięta nie dają jej spać w nocy.

„Cieszę się, że zobaczę jak moja siostra zostanie mamą. Nie sądzę bym miała wielki problem z poporodowymi emocjami w związku z tym, że to dzieci, których nie zabiorę do domu.” – wyjaśniła.

Siostry wspólnie urządziły pokój dla bliźniąt, razem chodziły po ciążowe ubrania i wzięły udział w 4 baby shower. Podczas jednego Maggie przygotowała dla starszej siostry niespodziankę. Poprosiła gości, by przynieśli prezenty dla Morgan, zamiast dla dzieci. Paxton przyznała, że chciała by jej siostra poczuła się wyjątkowo.

Na początku lutego marzenie Maggie i jej męża spełniło się. Morgan urodziła zdrowe bliźnięta: Emery Layne i Deeannę Nicole. Obecnie Paxton wróciła do zdrowia po chorobie i znajduje się w remisji.

Zobacz urocze zdjęcia wyjątkowych sióstr!

kp

Komentarze (0)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz