7 gadżetów nowoczesnej mamy – sprawdź, które warto mieć

Opieka nad dzieckiem potrafi być nie lada wyzwaniem – producenci działający w tej branży mają tego świadomość.

mama i dziecko

Dlatego co rusz proponują ciekawe rozwiązania, które wyróżniają się funkcjonalnością oraz gwarantują wygodę. Poznaj gadżety, którymi każda SUPERMAMA będzie zainteresowana.

Lista praktycznych i przydatnych akcesoriów, które niejednokrotnie ułatwiają opiekę i pielęgnację dziecka stale się wydłuża. Jeśli uważasz się za mamę nowoczesną, musisz koniecznie je poznać. Poniżej prezentujemy kilka wybranych, które – choć początkowo mogą budzić zdziwienie, faktycznie się przydają. Jeśli tylko użyjesz ich raz, będziesz zastanawiać się, dlaczego tak późno się o nich dowiedziałaś.

Multicooker

 

Multicooker w wersji dla dzieci to rozwiązanie, dzięki któremu rozszerzanie diety niemowlęcia będzie łatwiejsze i szybsze. Korzystając z jednego urządzenia, można nie tylko podgrzewać dania, ale również gotować na parze, miksować i rozmrażać. Przyrządzenie posiłku zajmie znacznie mniej czasu – bez względu na to czy przygotowujesz obiad, czy deser.

 

Post udostępniony przez Babies (@babies)

Elektroniczna niania

To gadżet, który pozwala pilnować dziecko na odległość. Nadajnik umieszczony w pokoiku dziecięcym przesyła sygnał do odbiornika znajdującego się w zasięgu mamy, dzięki czemu dokładnie słychać, co dzieje się w innym pomieszczeniu. Elektroniczna niania dostępna jest w wersji analogowej oraz z wyświetlaczem. Ta druga opcja pozwala nie tylko na odsłuch, ale i podgląd.

 

 

Post udostępniony przez Babies (@babies)

 

 

 

 

Komentarze (1)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Bliźniaczamamuśka
2018-01-30 11:24:54

Zgadzam się co do elektronicznej niani! Gadżet 21 wieku! Ja mam taką z zerkam.pl którą łączy się z telefonem i juz nie raz ułatwiła mi życie! Tak samo bramka do drzwi - przy bliźniaczkach czasem ciężko zapanować nad dwoma na raz, gdy jedna biegnie w jedną stronę druga w druga. Tak to przynajmniej wiem, że nie spadną ze schodów. A o tłumaczu płaczu to ja nigdy nie słyszałam..

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz