Asystent Ciąży na Messengerze

Darmowy program komputerowy na Messengerze towarzyszy kobietom przez cały okres ciąży.

kobieta z telefonem

Asystent Ciąży to wirtualny, automatyczny asystent, z którym można połączyć się na czacie, analogicznie, jak ew przypadku rozmowy ze swoim znajomym. Jego zadaniem nie jest jednak pogawędka z użytkownikiem, ale konwersacja, w szczególności udzielanie wcześniej przygotowanych odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

Główną funkcją Asystenta Ciąży jest wysyłanie dopasowanych artykułów. Przez cały okres ciąży będzie on - za zgodą użytkownika - wysyłał co kilka dni artykuły na tematy związane z
aktualnym tygodniem ciąży. Poza tym program może wysłać śmiesznego GIFa, podać link do grupy wsparcia dla kobiet z tym samym miesiącem porodu, wyświetlić dane do telefonu zaufania lub wyszukać artykuły dla podanego hasła (np. dolegliwości).

Aby uruchomić własnego Asystenta Ciąży na Messengerze wystarczy rozpocząć z nim rozmowę. Można to zrobić znajdując stronę Asystent Ciąży na Facebook, wyszukując
@asystentciązy w Messengerze lub klikając w ten link: m.me/asystentciazy.

Kanał informacyjny służy jednemu celowi: dostarczaniu przydatnych informacji dla kobiet w ciązy, które mają pytania związane ze swoim stanem. Często zdarza się, że przy drugiej i kolejnej ciąży pytań jest więcej niż przy poprzedniej - informują twórcy oprogramowania.

TW

Komentarze (1)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Patrycja
2018-07-07 22:50:28

Babychat.pl - Asystent ciąży

Polecam aplikację z Babychat.pl do indywidualnych konsultacji dla młodych mam ze specjalistą

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz