Konkurs z firmą Mattel: Do wygrania lalka Barbie i płyty CD z muzyką z filmu „Barbie: Gwiezdna przygoda”

Basia Kurdej-Szatan w kosmicznej przygodzie wciela się wokalnie w rolę Barbie kosmicznej księżniczki.

Jakiś czas temu Basia Kurdej-Szatan umieściła na swoim profilu na Facebooku i Instagramie tajemniczo opisane zdjęcie zza kulis sesji zdjęciowej – „Rozpoczynam dziś nową, niesamowitą przygodę.... Macie pomysł kim się inspirowałam? Odpowiedź jest doprawdy kosmiczna”. Wiemy już, jakiej współpracy dotyczyły tamte zdjęcia! Znana piosenkarka i aktorka wzięła udział w nagraniu piosenek do pełnometrażowego, nieziemskiego filmu „Barbie: Gwiezdna przygoda”. Basia Kurdej-Szatan związała się z marką Barbie, zostając ambasadorką filmu.

Kariera aktorska Basi Kurdej-Szatan rozwija się w zawrotnym tempie. Talent artystki możemy podziwiać w popularnych polskich serialach i filmach, na deskach teatrów, a nawet w reklamach sieci komórkowej. Jednak warto przypomnieć, że gwiazda realizuje się także wokalnie, koncertując z zespołem Soul City. Najwyraźniej muzyka to jeden z ważniejszych kierunków rozwoju artystki, o czym świadczy rozpoczęcie kolejnej muzycznej przygody. Firma Mattel – światowy lider rynku zabawek – zaprosiła gwiazdę do nagrania piosenek do najnowszego animowanego filmu „Barbie: Gwiezdna przygoda”, w którym artystka wciela się wokalnie w rolę Barbie kosmicznej księżniczki.

„Każdy najśmielszy piękny sen mogę spełnić, jeśli chcę” – śpiewa tytułowa bohaterka filmu. Ja właśnie spełniam swój, realizując moje marzenia zawodowe – mówi Basia Kurdej-Szatan. Film „Barbie: Gwiezdna przygoda” opowiada o sile przyjaźni, wiary w siebie i własne przeczucia. Są to wartości, którymi staram się kierować w życiu, i które chciałabym przekazać swojej córce – mówi wokalistka. Nagrywając filmowe piosenki, czułam te emocje z czasów dzieciństwa, kiedy Barbie była bohaterką niezliczonych fantastycznych historii pisanych przez moją wyobraźnię (...)". – dodaje

Barbie wystąpiła już w ponad 30 filmach animowanych, a jej nowe role wciąż zachwycają i inspirują dziewczynki na całym świecie. Przemawiając do dzieci z ekranu jako rockowa księżniczka, tajna agentka czy mistrzyni lewitującej deski, przekazuje ważne wartości, którymi warto kierować się w życiu – takie jak odwaga, wiara w przyjaźń i własne możliwości. „Barbie: Gwiezdna przygoda” to przepiękna, kosmiczna opowieść, która przenosi nas do dalekiej galaktyki w świat niezwykłych stworzeń, zapierających dech w piersiach nieziemskich widoków i emocjonujących przygód. Magiczna, mądra historia o ratowaniu gwiazd i odnajdowaniu własnego „ja” zachwyci zarówno dzieci, jak i rodziców.

Kochane Mamy, na Wasze pociechy czeka piękna niespodzianka: lalka Barbie z latającym kotkiem i 10 płyt CD ze ścieżką dźwiękową z filmu z autografem Basi Kurdej-Szatan!

Jeśli wiecie, jak nazywa się ukochany pupil Barbie, kotek z filmu „Barbie: Gwiezdna przygoda - to już połowa sukcesu!

Odpowiedzcie na powyższe pytanie (Wasze córeczki na pewno Wam pomogą!) i napiszcie, dlaczego warto jest mieć domowego zwierzaka. Nagrodzimy najbardziej kreatywne odpowiedzi! Regulamin konkursu TUTAJ >>>

 

Na zgłoszenia konkursowe czekamy pod adresem konkurs_barbie@marquard.pl do dnia 6 stycznia 2017 roku do północy. 7 stycznia poznacie wyniki konkursu - ogłosimy je na naszym fanpage`u na Facebooku.

 

Komentarze (0)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz