Uchwyt, który ma ułatwić życie rodzicom karmiącym dzieci butelką [FOTO+VIDEO]

Supergadżet, czy zbędny przedmiot? Oceńcie same!

uchwyt do karmienia

Beebo to produkt utworzony przez rodziców dla rodziców. Jego twórcą jest tata dwójki dzieci i inżynier, Martin Hill. Mężczyzna zaobserwował, że jego syn podczas wieczornego karmienia jest bardzo marudny. Uspokajał się tylko wtedy, gdy jednocześnie czytano mu książkę. Wykonywanie tych czynności w tym samym czasie było dla młodego ojca bardzo trudne. Martin całą sytuację potraktował jako zawodowe wyzwanie, a jego kreatywność i upór sprawiły, że powstał uchwyt, który znacznie poprawił komfort karmienia wielu rodziców.

Beebo pozwala nie tylko na karmienie dziecka i jednoczesne wykonywanie innej czynności, ale przede wszystkim daje możliwość większej interakcji z maluchem. Uchwyt jest bardzo łatwy w użyciu. Wystarczy położyć go na ramieniu i ustawić pod odpowiednim kątem, a następnie umieścić w nim butelkę. Wykonany jest z miękkiego i elastycznego tworzywa, przez co jest bezpieczny w użyciu i bardzo wygodny. Pomaga utrzymać dziecko w prawidłowej pozycji podczas karmienia i utrzymuje butelkę stabilnie, pod odpowiednim kątem. 

Beebo ma ergonomiczną konstrukcję i pasuje do każdej butelki dla dziecka. Jest łatwy w czyszczeniu a także przechowywaniu, przez co można go zabrać ze sobą praktycznie wszędzie. Nie zawiera również BPA oraz polichlorku winylu i jest bezpieczny dla dziecka. Dostępny jest w trzech kolorach: siwym, różowym i zielonym. Na razie można go kupić tylko przez Internet, a jego cena wynosi 30 dolarów, czyli około 120 złotych. Być może w przyszłości Beebo będzie również dostępne na polskim rynku.

By przekonać się, czy Beebo jest użyteczne, na następnych stronach zobacz zdjęcia i filmik przygotowany przez producenta!

kp

Komentarze (0)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz