Wśród tysięcy produktów dla dzieci - fotelik samochodowy przyszłości. Czy spodoba się rodzicom i dzieciom? [ZDJĘCIE]

Lekki, wygodny, bezpieczny, wytrzymały - nowoczesny fotelik samochodowy skonstruowany z produktów wykorzystywanych w przemyśle lotniczym.

fotelik samochodowy Kioma

W maju 2017 roku setki firm produkujących sprzęt dla niemowląt i dzieci spotkały się w Anaheim Convention Center w ramach spotkania Stowarzyszenia Producentów Produktów dla Niemowląt (JPMA). Zaprezentowano tysiące nowych produktów dla najmłodszych z całego świata. Wszystkie akcesoria dla dzieci mają jeden cel: ułatwić rodzicielstwo. Można było podziwiać takie przedmioty, jak najnowsze foteliki samochodowe, monitory dźwięku i różne urządzenia służące do usypiania niemowląt, nie wspominając już o wszystkich podstawowych akcesoriach, jak butelki, laktatory i małe szczoteczki do zębów.

Fotelik samochodowy Kioma

To najbezpieczniejszy, najbardziej stabilny i najlżejszy fotelik samochodowy dla dzieci w przedziale wagowym od 0-18 kg. Fotelik został wykonany z włókna węglowego używanego w przemyśle lotniczym i właśnie dlatego waży zaledwie 5,5 kg. Nosidełko Kioma jest również pierwszym i jedynym fotelikiem samochodowym, który posiada zintegrowany system chroniący przed urazami, jakie mogą się zdarzyć w czasie wypadku. Fotelik został zaprojektowany tak, aby nie było w nim żadnych ruchomych części, do obudowy użyto pianki EPE, która zabezpiecza przed uderzeniem. Fotelik jest bardzo łatwy w przenoszeniu, ponieważ posiada zrównoważony uchwyt. Plusem jest także elegancka obudowa, zdejmowana, wodoodporna tapicerka oraz gładkie wnętrze. Fotelik nie sprawia problemów w utrzymaniu czystości. Nosidełko posiada specjalne zagłębienie, które ułatwia dziecku zasypianie. Nosidełko zostało przemyślany tak, aby dziecko czuło się w nim wygodnie.

Kiedy fotelik Kioma wejdzie do sprzedaży i ile będzie kosztował? >>>

Komentarze (0)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz