Hamak na biust - czy przyda się świeżo upieczonej mamie?

Ta Ta Towel został stworzony z myślą o kobietach z dużym biustem.

Ta Ta Towel

Każda pani z większym biustem wie, że w lecie nie jest łatwo, ciało się szybko poci szczególnie pod biustem, co może prowadzić do podrażnień skóry. Z myślą o tych paniach powstał ręcznikowy hamak na biust. Choć brzmi może śmiesznie, okazuje się, że sprawdza się idealnie zamiast biustonosza nie tylko w upalne dni!

 

Post udostępniony przez @tatatowels

Erin Robertson, która zaprojektowała stanik-ręcznik zdradza, że pomysł zrodził się z jej własnej potrzeby. Kobieta, gdy szykowała się na randki, miała problem z poceniem się pod biustem, szczególnie w ciepłe dni.

 

Post udostępniony przez @tatatowels

Szukała czegoś, co podtrzyma biust, będzie wygodne, ale i będzie pochłaniać wilgoć. Gdy nie znalazła nic, co by ją zadowoliło na rynku, sama nauczyła się szyć na maszynie, by w końcu dopracować własnoręcznie projekt TA TA Towel. Ku jej zdziwieniu pomysł zachwycił inne kobiety.

 

Post udostępniony przez @tatatowels

Co więcej "biustonosz" ten sprawdził się także w przypadku ciężarnych i karmiących piersią. Dlaczego? "Biustonosz" ten jest niezwykle wygodny. Jak zapewniają użytkowniczki łatwo "uwolnić" pierś do kamienia. Także znacznie łatwiej zachować higienę szczególnie, gdy mleko cieknie z piersi. Niektóre mamusie przestrzegają jednak, że kobieta ostatecznie może skończyć topless, gdyż ręcznik zdjęty z jednej piersi, którą się karmi, raczej się nie utrzyma na drugiej piersi.

 

Post udostępniony przez @tatatowels

W każdym razie za granicą TA TA Towel został okrzyknięty genialnym wynalazkiem. Dostępny jest na razie tylko na stronie Erin i kosztuje ok 45$ i występuje w różnych rozmiarach i kolorach.

Drogie Mamusie, testowałyście ten wynalazek? A może macie swoje patenty, jak ułatwić sobie karmienie piersią latem?

db

Komentarze (0)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz