Jakimi wózkami jeżdżą dzieci polskich celebrytów? Najnowsze trendy [ZDJĘCIA]

Kto ma najwięcej wózków, a kto postawił na najdroższy model? Sprawdź!

Jaki wózek dla dziecka?

Wybór odpowiedniego wózka to dla rodziców wyzwanie na miarę wyboru samochodu. Wybór tak samo ważny, co niełatwy. Spacer w wózku stanowi ważny element prawidłowego rozwoju każdego malucha, powinien być praktykowany jak najczęściej, od pierwszych tygodni życia dziecka. Ważne, żeby odbywał się w komfortowych warunkach zarówno dla małego pasażera, jak i jego opiekuna. Niestety, realia polskich dróżek, ścieżek i chodników utrudniają młodym rodzicom swobodne poruszanie się z wózkiem. Brak podjazdów, schody w urzędach, bankach czy przychodniach zmieniają te miejsca w twierdze nie do pokonania. Ścisk i tłok w komunikacji miejskiej czy brak odpowiedniej ilości miejsc parkingowych dla samochodów z dziećmi jest również nie lada wyzwaniem, nawet dla silnego taty.

Co zrobić, żeby każde wyjście z domu z dzieckiem w wózku było przyjemne i nie utrudniało poruszania się? Czy wybrać cięższy i stabilniejszy wózek typowo miejski, czy nieco lżejszy - terenowy, lepiej amortyzujący podmiejskie wyboje? Tradycyjną, głęboką gondolę, czy składaną spacerówkę? Przed takimi samymi dylematami stają sławne mamusie.

Jakie wózki wybierają celebrytki? Kto postawił na wózek z najwyższej półki? A czyj maluch jeździ kilkoma wózkami? Przekonaj się sama! >>>

Komentarze (5)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Marianna
2018-03-12 11:42:44

Ja od zawsze byłam zwolenniczką polskich wózków, dlatego też gdy oczekiwaliśmy dziecka kupiliśmy wózek od polskiego producenta Adamex, a model wybraliśmy Barletta, bo odpowiadł nad pod każdym wzgledem.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Kasia
2018-01-07 23:09:27

Ja mam Balettę 2w1 od Adamexu i to był najlepszy zakup! Wózek jest bardzo praktyczny bo w kilka sekund bez większego wysiłku możemy przejść z gondoli w spacerówkę. Jest lekki, zwrotny i ma amortyzatory dzięki czemu przyjemnie się go prowadzi.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Julia
2017-12-11 12:52:23

Wybór wózka dla maluszka to bardzo ważna decyzja, dlatego trzeba dobrze sprawdzić wszelkie opcje. My po dość długich i szczegółowych poszukiwaniach kupiliśmy z mężem wózek od polskiego producenta Adamex model Barletta. Postawiliśmy na wózek wielofunkcyjny, bo to praktyczne i wygodne rozwiązanie. Jesteśmy z niego bardzo zadowoleni.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Tynka
2017-08-27 23:23:50

Ja przy wyborze wózka na pewno stawiałam na to żeby był funkcjonalny, bezpieczny i wygodny dla maluszka. Kupiliśmy z mężem vicco od adamexu i jesteśmy bardzo zadowoleni. Nasze oczekiwania zostały spełnione. Przyjemnie się go prowadzi dzięki żelowym kółkom, jest lekki, zwrotny, jednym słowem świetny!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
HaniA
2017-07-21 09:17:30

ja dużych dylematow przy wyborze wózka nie miałam. miał być niedrogi, 2w1, stylowy i oczywiście z wszystkimi niezbędnymi udoskonaleniami.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz