Kido, czyli dwa pierwsze kółka malucha

Sezon rowerowy w pełni! Zarówno dorośli, jak i nieco starsze dzieci, chętnie sięgają po dwa kółka. A co z tymi najmłodszymi? Przecież rowerek z bocznymi kółeczkami nierzadko jest na podwórku „passe”. Jak tego uniknąć i pomóc dziecku nauczyć się jazdy na rowerze? To proste - wybrać rowerek biegowy Kido!

Kido bikes

Rowerek biegowy Kido to alternatywa dla trzy- lub czterokołowych modeli. To pierwsze dwa kółka maluchów, dzięki którym w naturalny sposób nabędą one umiejętności motoryczne oraz kontroli nad jazdą. Rowerek biegowy nie posiada pedałów, dlatego dziecko początkowo porusza się na nim po prostu drepcząc. Z czasem zaczyna odpychać się od podłoża i jechać, nie dotykając już ziemi nogami.

Na rowerku biegowym Kido mogą uczyć się jeździć nawet 2-latki. Dzięki ergonomicznej konstrukcji rowerka dzieci łatwo utrzymają równowagę i bezpiecznie balansują, szybko zdobywając rowerowe umiejętności m.in. przyspieszanie i hamowanie czy intencjonalne zmiany kierunku jazdy. Ale rowerek biegowy Kido to także poczucie niezależności i samodzielności najmłodszych oraz prawdziwa frajda z nauki jazdy na świeżym powietrzu.

Rowerek biegowy Kido jest wykonany z wysokiej jakości materiałów i zaprojektowany z myślą o niewielkich gabarytach. Podczas jazdy kręgosłup malucha jest zawsze wyprostowany i nieobciążony. Rowerek posiada regulowaną kierownicę i siodełko, dzięki czemu wzrasta on razem z dzieckiem, do momentu aż nie przesiądzie się ono na klasyczny rower. Kręgosłup malucha dodatkowo zabezpieczają pneumatyczne koła, zapewniające przyczepność do podłoża i umożliwiające stabilną jazdę po każdej powierzchni. - W naszej pracy nie ma miejsca na łatwe kompromisy czy choćby najmniejszy margines ryzyka. Chodzi przecież o bezpieczeństwo naszych dzieci. Właśnie dlatego, projektując rowerek biegowy, postawiliśmy na absolutnie najwyższą jakość, innowacyjność oraz technologie. Gwarantują one maluchom komfort i prawdziwą frajdę z nauki. A nam rodzicom - poczucie bezpieczeństwa – mówi Joanna Dyła, właścicielka marki Kido.

Wszystkie podstawowe elementy rowerka biegowego, czyli rama, widelec oraz kierownica, zostały wykonane z aluminium. Dzięki czemu jest on bardzo lekki i waży zaledwie 4 kg. Ułatwia to maluchom manewrowanie, a rodzicom jego przenoszenie przy użyciu praktycznego uchwytu przy siodełku. Płynne hamowanie zapewnia bezawaryjny i bezobsługowy hamulec bębnowy zamontowany na tylnym kole. Dodatkowo rowerek ma całkowicie opływowe kształty - bez jakichkolwiek ostrych elementów i krawędzi!

Rowerki biegowe Kido są także stylowe i bajecznie kolorowe. Ich unikalne wzornictwo sprawia, że mały cyklista zawsze będzie się wyróżniać na drodze.

Rowerki biegowe Kido są do nabycia w sklepie internetowym www.kidobikes.pl oraz w sklepach internetowych i stacjonarnych u wybranych partnerów handlowych.

Kido to powstała w 2015 roku marka najwyższej jakości rowerków biegowych dla dzieci w wieku od 2 do 5 lat. www.kidobikes.pl 

Źródło: Materiały prasowe

Komentarze (0)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz