Akcesoria dla niemowląt potrafią być bardzo niebezpieczne... [ZDJĘCIA]

Oprócz kierowania się tym, co widzimy na etykiecie produktu, warto wykazać się zdrowym rozsądkiem.

dziecko

Trudno jest znaleźć rodzica, który nie chce jak najlepiej dla swojego malucha. Wiąże się to nierzadko z zakupem akcesoriów dziecięcych, które mają sprawić, że twoje życie będzie łatwiejsze, a dziecko szczęśliwsze. Ostatecznie okazuje się, że jedne gadżety są bardziej przydatne, inne przereklamowane. Nie bez przyczyny w końcu przemysł niemowlęcy jest wart miliony.

Bardzo łatwo wpaść w pułapkę kupowania akcesoriów, które nie są wcale potrzebne dziecku do szczęścia, ani nie ułatwiają życia rodzicom. Co więcej, wiele przedmiotów, które rodzice kupują myślą o dzieciach, mogą stwarzać zagrożenie. Są też bardzo przydatne produkty dla dzieci, które używane w niewłaściwy sposób mogą zaszkodzić dziecku.

Szczególnie zwróć uwagę na te produkty >>>

Komentarze (2)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
2017-05-29 09:01:06

To nie jest gryzak. Te korale nosi dziecko aby sie uspokoiło podczas ząbkowania

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
LuckySonia
2017-05-28 08:23:26

Żenada

Wszystko niebezpieczne! Wszystko zagrożenie! Jakim cudem my dorośli przeżyliśmy okres dzieciństwa?! -.- Juź bez przesady -.- Autor to chyba świeżo upieczony, znerwicowany rodzic, który we wszystkim widzi zagrożenie. Nie martw się! Przy drugim dziecku to mija (albo jak pierwsze się wyprowadzi, bo ma dość)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz