Wodoodporny Nikon COOLPIX W100 zadowoli zarówno małych i dużych użytkowników. Poznaj wszystkie jego zalety!

Najnowszy Nikon to wesoła propozycja skierowana zarówno dla rodziców, jak i dzieci.

Nikon

Nikt z nas nie wyobraża sobie urlopu bez robienia zdjęć. Jednak fajna fotka z komórki, to trochę za mało jako pamiątką z wakacji. W dobie smarfonów  wiele osób rezygnuje z aparatów fotograficznych, a to duży błąd! Przede wszystkim jakość robionych zdjęć powinna nas skłonić do zainwestowania w aparat fotograiczny, by może w staroświecki sposób móc tworzyć piękne rodzinne albumy. Kto z nas nie lubi wracać do wakacji z dzieciństwa i podziwiać na zdjęciach, jak to było fajnie?

Jednak tu pojawia się problem, jaki aparat wybrać? Najlepiej coś, co będzie niewielkie i lekkie, będzie odporne na zmiany temperatur, piasek czy wodę, no i oczywiście aparat, który będzie w stanie obsłużyć każdy członek rodziny. Niemożliwe? A jednak! Nikon COOLPIX W100 to wesoła propozycja skierowana zarówno dla rodziców, jak i dzieci.

Boisz się, że pół wakacji spędzisz martwiąc się o aparat? Propozycja Nikona jest niewielka i lekka. Aparat ten jest także bardzo wytrzymały i odporny na upadek z wysokości do 1,8 m.

Co więcej, aparat jest pyłoszczelny, dlatego bez obaw zabierzesz go na plażę. Sprawdzi się także w zimie podczas urlopu w górach, gdyż niestraszne m są warunki pogodowe, nawet gdy na dworze -10°C.

Czy twoja komórka zrobi zajęcie pod wodą? Nie sądzę! COOLPIX W100 może być zanurzany na głębokość 10 m pod wodę. Dodatkowo, aparat ten ma funkcję fotografowania osób pływających pod wodą – automatycznie wykryje twarze i samodzielnie zrobi zdjęcie! Idealne rozwiązanie na basen.

Ta propozycja Nikona, fantastycznie się sprawdzi w ręku dużego i małego użytkownika. Dzięki dostępnej funkcji Odmiany menu, możemy dopasować menu do dorosłych lub do dzieci. W menu dla dzieci wygląd barwnych ekranów powitalnych zmienia się w zależności od pory dnia. Radość z fotografowania dodatkowo zwiększają witające dzieci postacie, a wykonane zdjęcia najmłodsi mogą ubarwić za pomocą kreskówkowych efektów i symboli, takich jak serca lub gwiazdki. Do tego przyciski są duże, co ułatwi obsługę zarówno dziecku, jak i seniorowi.

Ale nie tylko o zdjęcia chodzi, możesz Nikonem COOLPIX W100 nagrać filmy w Full HD z dźwiękiem stereo!

Martwisz się o selfie na Facebooka, czemu nie zrobić zdjęcia w świetniej jakości i za pomocą aplikacji SnapBridge... przesłać do smartfona albo tabletu.

Teraz Nikon COOLPIX W100 jest dostępny w specjalnych zestawach z neopranowym plecaczkiem - z dedykacją dla najmłodszych użytkowników. Szukajcie ich w sklepach w całej Polsce.

Komentarze (0)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz