Niesamowity wynalazek: Ubranko, które rośnie z dzieckiem

Ma ułatwić życie rodzicom i ograniczyć wydatki na odzież.

Petit Pli

Nie trzeba mówić tego żadnej mamie, dzieci rosną tak szybko, że czasem para nowych spodni nagle jest za mała. Jeśli planujesz więcej dzieci lub komuś chcesz oddać ubranka to pół biedy. Jednak nie po to człowiek kupuje, żeby nie zdążył założyć dziecku. A gdyby tak ubranie rosło z dzieckiem...

By ograniczyć marnowanie odzieży, która niejednokrotnie ląduje w śmietniku, a także ułatwić życie rodzicom pewien inżynier aeronautyki Ryan Mario Yasin wymyślił ubranka, które rosną dzieckiem. Ubranka Petit Pli są produkowane z syntetycznego materiału, który jest bardzo lekki i wodoodporny. Odzież jest przeznaczona dla dzieci między od 6 do 36 miesiąca życia i rozciągaja się w sumie do 7 rozmiarów. Na razie jeszcze nie wiadomo, jak trwałe są te ubranka, ale Yasin zapewnia, że są stworzone z myślą o "ekstremalnych użytkownikach".

Technologia została opatentowana, ale na sprzedaż ubranek trzeba będzie jeszcze poczekać. Na razie nie wiadomo kiedy ma to nastąpić ani jaka będzie cena ubrań.

Wiadomo już, że projekty ubranek zostały docenione przez świat mody. Pomysłodawca otrzymał właśnie międzynarodową nagrodę Jamesa Dysona.

Kochane Mamusie, zobaczcie te niesamowite ubranka >>>

db

Komentarze (0)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz