Niebanalne prezenty gwiazdkowe dla Twojego dziecka

Tych zabawek nie zobaczysz w żadnym spocie reklamowym. Są wyjątkowe, starannie weselekcjonowane, dla wymagających dzieci i wymagających... rodziców.

dream lite

Naturalne, przyjazne materiały - drewno, kauczuk, plusz. Starannie przemyślane, niesztampowe wzornictwo. Właśnie takich zabawek szukałyśmy dla Waszych pociech tym razem. Wraz ze sklepem internetowym Twoja-Przygoda.pl przygotowałyśmy listę 9 pięknych podarków. Ostrzegamy - nie są tanie! Ale... to te z prezentów, na które warto zrobić zrzutkę rodzinną. Te zabawki nie będą do wyrzucenia po miesiącu intensywnej zabawy, bo są porządnie wykonane i wielofunkcyjne. To zabawki, którymi będą bawić się pokolenia dzieci w Waszej rodzinie. Zobaczcie koniecznie nasze niebanalne propozycje:

1. Pillow Pet Dream Lite, czyli przytulanka/maskotka/poduszka/pluszowe zwierzątko i lampka z projektorem w jednym. Projektor w lampce wyświetla gwiazdy, księżyc i pyszczek ulubionego zwierzątka na ścianach i suficie pokoju. Do wyboru: piesek, pingwinek, jednorożec. Iluminacja tworzy magiczny nastrój ułatwiający dziecku zasypianie. Posiada fukcję automatycznego wyłączenia po 20 minutach. Polecany dla dzieci w wieku powyżej 3 lat. Cena: 120 zł. Do kupienia TUTAJ >>>

Komentarze (0)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz