Samodzielne diagnozowanie dziecka w domu

Wynalazek XXI wieku - innowacyjna technologia, która pozwala na samodzielne diagnozowanie dziecka w domu!

a

Kaszel u dziecka zawsze stresuje rodziców. Czy to kaszel suchy czy mokry? Czy już trzeba iść do lekarza? Czy to zapalenie oskrzeli? – do tej pory wielu rodziców szukało odpowiedzi na te pytania w internecie, głównie na forach internetowych. Niedawno pojawił się pierwszy na świecie domowy stetoskop – łączy funkcję pomiaru temperatury z systemem autodiagnostyki. Co to oznacza?

Nie wychodząc z domu możesz dowiedzieć się, czy dźwięki układu oddechowego Twojego dziecka i dodatkowe objawy przeziębienia to powód do niepokoju. To bezprzewodowe, elektroniczne urządzenie współpracujące z Twoim smartfonem, teraz możesz samodzielnie diagnozować swoje dziecko. W domu i w podróży masz pewność, że wiesz, czy dziecko jest chore czy nie.

 

Komentarze (2)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Iga
2016-04-25 00:13:03

re: Samodzielne diagnozowanie dziecka w domu

Ja na kaszel u dziecka zawsze stosuje naturalne syropy. Najlepiej jak do tej pory sprawdza się Dicotuss baby. W składzie ma między innymi prawoślaz i miód. Działa na każdy rodzaj kaszlu więc nie muszę już nic innego szukać.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Ola
2016-02-29 09:16:04

kaszel

Ja polecam na kaszel czy inne problemy z układem oddechowym inhalacje. To najlepszy sposób na podawanie leków, szybki i bez powikłań. Dla dzieci warto wybrać inhalator, specjalnie dla nich dostosowany. Dobrze sprawdza się model baby sanity, który ma dobre parametry i jest bezpieczny nawet dla maluszków

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz