Smart Baby Case - nowoczesny wózek-kapsuła

Nowatorski i praktyczny, czy szalony projekt wózka?

Smart Baby Case

Irański projektant Pouyan Mokhateri na potrzeby konkursu organizowanego przez firmę Samsonite zaprojektował Smart Baby Case, czyli nowoczesny wózek w formie kapsuły.

Wózek wygląda jak mała walizka, w której przewozi się dziecko lub jak założył projektant - kapsuła o embrionalnym kształcie wzorowanym na macicy czy środku jajka. We wnętrzu niemowlę będzie czuło się bezpiecznie jak w brzuch mamy. Środek jest specjalnie wyprofilowany, a maluch otulony i bezpieczny tak jak byłprzed porodem. Dziecko jest zamykane w kapsule ale mama ma cały czas dostęp do dziecka przez okienko. W górnej części wózka umieszczony został ekran LCD, w którym dziecko widzi rodzica.

Zaletą Smart Baby Case ma być przede wszystkim jego kompaktowa forma, dzięki czemu łatwiej łatwiej podróżować z dzieckiem. Dodatkowo Smart Baby Case wyposażony jest w "autopieluchę", która usuwa nieczystości za pomocą specjalnej pompy. Dziecko także jest chronione przed szkodliwymi spalinami i zanieczyszczeniami, ponieważ wózek ma niezależny zbiornik z tlenem. 

db

 

Komentarze (0)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz