Światowy Dzień Walki z Rakiem - samobadanie piersi

Tym prostym urządzeniem skutecznie zbadasz piersi. Pamiętaj, rak to nie wyrok, jednak od tego, jak zadbasz o siebie już dziś, będzie zależeć przebieg twojej choroby w przyszłości.

Braster badanie

Badania profilaktyczne pozwalają wcześnie wykryć nowotwór i dają pacjentom szanse na wyleczenie. Skuteczna terapia zależy przede wszystkim od tego, jak wcześnie uda się wykryć nowotwór złośliwy i rozpocząć leczenie.

Do akcji włączyły się też firmy. "4 lutego obchodzimy XVIII Światowy Dzień Walki z Rakiem. Z tej okazji warto pokazać solidarność z pacjentami onkologicznymi, ale przede wszystkim zadbać o własne zdrowie“ - czytamy na stronie producenta urządzenia do samodzielnego badania piersi.

Braster to urządzenie medyczne, które pomaga w samobadaniu piersi. Można z niego skorzystać w zaciszu własnego domu, a wyniki badania ocenią lekarze.

Badanie Brasterem jest proste, wykonuje się je raz w miesiącu (w domu), a jego przebieg koordynuje intuicyjna aplikacja. Warto dodać, że urządzenie nie emituje promieniowania, jest bezpieczne. Zarejestrowane obrazy analizuje system automatycznej interpretacji (Braster AI), a nad jakością tego procesu czuwają eksperci medyczni (więcej na braster.eu).

 

Producent wymienia wymienia zalety badania urządzeniem::

  • jest bezpieczne, bezbolesne i zajmuje tylko 15 minut,
  • bardzo proste - intuicyjna aplikacja prowadzi Cię krok po kroku,
  • wynik otrzymasz elektronicznie,
  • jego skuteczność potwierdziły badania obserwacyjne.
Komentarze (0)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz