Czy istnieje szczoteczka, którą dziecko może myć ząbki od 6 miesiąca życia… do 5 lat?

To prawdziwa inwestycja!

szczotkowanie zębów

Każdy z nas zna ten moment, kiedy Maluszkowi pojawiają się pierwsze ząbki. Nieprzespane noce, napuchnięte dziąsełka i Maruda, która nieustannie domaga się uwagi. Tak, to są trudne dni. Ale są sposoby na to, by pomóc i Maluszkowi, i Tobie. I tak, są to żele chłodzące, gryzaki z żelem przetrzymywanie w lodówce oraz masaże szczoteczką z delikatnym włosiem.

Zobacz też: 10 mitów na temat pielęgnacji zębów u dzieci

Osobiście bardzo długo szukałam sposobu na odpowiednią szczoteczkę dla Malucha, poczynając od pierwszego ząbka, kiedy to zaczęliśmy pielęgnację jamy ustnej. Zbiegło się to mniej więcej z rozszerzaniem diety, co dodatkowo spędzało mi sen z powiek. I po wielu szczoteczkach silikonowych na palec, okropnie drogich bambusowych, które są po 8 tygodniach do wyrzucenia i zwykłych drogeryjnych, wpadła mi w ręce szczoteczka FOREO ISSA mikro. I tak oto zakochałyśmy się w niej we dwie: ja i Mała.

Okazuje się, że to jedyna szczoteczka do zębów dla niemowlaków, która ma silikonowe włosie, które ma opcję delikatnych sonicznych pulsacji. To właśnie one są skutecznym i zabawnym rozwiązaniem dla Wszystkich Maluchów, którym zaczynamy szczotkować zęby.

Szczoteczka posiada 2 tryby dopasowane do potrzeb dziecka. Tym samym delikatnie czyści zęby w trybie szczotkowania, a w trybie masażu masuje i uśmierza ból dziąsełek obecny m.in. przy ząbkowaniu. Produkt zapewnia precyzyjne czyszczenie, docierając do wszystkich zakamarków, co pomaga nam nie martwić się o braki w czyszczeniu.

Wykonana jest z silikonu medycznego - bez dodatków BPA i ftalanów, które eliminują nagromadzanie się bakterii oraz ultra-higienicznych. Tym samym jest też bezpieczne dla szkliwa i dziąseł. Główka szczoteczki jest wbudowana, co jest plusem przy Maluchach, które lubią rozmontowywać takie rzeczy. Jest też w 100% wodoodporna, więc Dziecko może myć ząbki również w wannie.

Polecamy: Dobre porady na temat mycia zębów u dzieci

W prostych słowach: możesz kupić jedną szczoteczkę, która posłuży przez ponad 4 lata jednemu dziecku. Przy okazji jest zbudowana z bezpiecznych dla dziecka materiałów i obejmuje ją 10-letnia gwarancja jakości.

Zapomniałam też dodać, że jest dostępna w prześlicznych 5 kolorach: fuksja, pastelowy róż, niebieski, kiwi i żółty. Do wyboru, do koloru! 

Szczoteczki są dostępne na stronie foreo.com/pl

 

AK

Komentarze (1)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz