4-latek uprowadzony z przedszkola. Matka do dziś nie ma z nim kontaktu

Niemal pół roku temu ojciec uprowadził czteroletniego Leona, matka w transmisji internetowej widzi syna bez pieluszki, bawiącego się genitaliami.

Leon

Rodzice czteroletniego Leona rozstali się dwa lata temu. Zgodnie z postanowieniem sądu, jedynym opiekunem chłopca jest matka, a ojciec dziecka ma ograniczone prawa rodzicielskie.  Nie kontaktował się z byłą rodziną przez rok.

- Syn zaczął do niego mówić na pan, jak do wszystkich innych ludzi na ulicy. Nie pamiętał ojca – mówi Natalia, matka Leona.

Kobieta poznała swojego byłego partnera życiowego w 2013 roku. Na początku znajomości był on opiekuńczy, jednak jego stosunek zmienił się, kiedy pojawiła się ciąża.

W 10 tygodniu ciąży wyszło na jaw, że Marek ma drugą twarz. Wtedy pierwszy raz mnie pobił, po twarzy, po żebrach. Później wziął mnie do łazienki i uderzył moją twarzą o toaletę. Następnego dnia głaskał mnie po głowie. Mówił, że przecież wiem, że to moja wina, po co go denerwuję – opowiada pani Natalia.

Kobieta zgłosiła pobicie na policję. Skontaktowała się rodziną byłego męża.

Jego mama powiedziała mi o chorobie. Że przecież nie Marek to zrobił, że on jest chory. To zrobiła jego choroba. On wcześniej leczył się w szpitalu psychiatrycznym, po jego opuszczeniu miał przyjmować leki, których nie przyjmował – relacjonuje pani Natalia.

 

Komentarze (0)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz