5 rzeczy, o których nie miałaś pojęcia do czasu, kiedy Twoje dziecko zapytało Cię o nie (i musiałaś się dowiedzieć, żeby mu wyjaśnić)

Jeszcze nie zapytało? Przeczytaj koniecznie, bo prędzej czy później usłyszysz te pytania!

a

Mimo iż jesteś inteligentną kobietą, to na pewno zdarzają Ci się sytuacje, kiedy Twoje dziecko zadaje Ci pytanie, a ty jedynie otwierasz usta i myślisz „o matko, jestem kretynką!”. Każda z nas ma takie momenty.  W chwili, kiedy dziecko zaczyna mówić, interesuje się wszystkim i zadaje pytania, sięgasz wyżyn swojego intelektu, żeby wszystko mu wytłumaczyć, wyjaśnić, uzupełniasz obszary swojej niewiedzy, bo przecież nie będziesz okłamywać swojego dziecka, musisz mu mówić prawdę i odpowiadać rzetelnie na jego pytania.

Zaczynasz wertować internet, szukasz odpowiedzi na pytania, o których wcześniej nawet nie myślałaś (albo myślałaś coś zupełnie innego i nieprawdziwego). Czasem nowe tematy są strasznie nudne, innym razem niezmiernie ciekawe, ale to przecież nasze ukochane dzieci i musimy dać im szansę. Pamiętaj, że nie jesteś sama, a takie pytania codziennie słyszą setki rodziców.

Stworzyliśmy dla Ciebie listę najbardziej popularnych pytań zadawanych przez dzieci, o których wcześniej nie miałaś pojęcia. CZYTAJ DALEJ

Komentarze (0)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz