5-letnia IKONA STYLU?! Ten chłopiec ma modę we krwi! (ZDJĘCIA)

Alonso Mateo jest prawdopodobnie najlepiej ubranym dzieckiem na świecie.

Alonso Mateo

Czy 5-latek może mieć własny styl? Dzieci przez pierwsze lata życia zazwyczaj uzależnione są od tego, jak widzą ich rodzice. Nie wybierają sobie ubrań czy fryzury, bo w naturalny sposób zdają się na gust najczęściej matki. Tak naprawdę jest im wszystko jedno. Najważniejsze, by wyróżniały się specjalnie od rówieśników, a będą zadowolone. Nie w tym przypadku! Mały Alonso Mateo jest swoim własnym stylistą. Na dodatek bardzo wymagającym.

Skąd wzięła się jego modowa pasja? Nie ulega wątpliwości, że wszystko zaczęło się dzięki jego mamie, która jest stylistką znanego magazynu „Harpers Bazaar”. Mateo urodził się w Meksyku, od kilku lat mieszka w Stanach Zjednoczonych. Słoneczna Kalifornia sprzyja fantazji. Mama przynosiła do domu pojedyncze sztuki ubrań z dziecięcych kolekcji najbardziej znanych projektantów i ubierała swojego syna. To miała być tylko zabawa i sposób na przetestowanie tych marek, a okazało się, że kilkuletni syn podchwycił temat.

Komentarze (2)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
2015-09-02 08:47:27

re: 5-letnia IKONA STYLU?! Ten chłopiec ma modę we krwi! (ZDJĘCIA)

Jaka metroseksualna wiocha.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
2013-07-15 16:56:37

re: 5-letnia IKONA STYLU?! Ten chłopiec ma modę we krwi! (ZDJĘCIA)

swietne wyglada , super fryzura I pasuja mu te male RayBany jednak wiekszosc z nas niestety nie stac na ubieranie 5 latka w drogie ubrania. Chlopczyk ma po prostu szczescie I ubiera to co ma w szafie I kompletuje.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz