7-latek został skuty kajdankami i wyprowadzony ze szkoły w asyście policji [VIDEO]

7-letni chłopiec wyprowadzony został za złe zachowanie ze szkoły w metalowych kajdankach, a jego matka z kilku metrów nagrywała akcję policji.

Boy

Chłopiec bawił się sztućcami na stołówce.

- Jeśli będzie nadal bawił się jedzeniem, zamiast jeść, zostaniesz wyrzucony - stwierdził nauczyciel.

Gdy chłopiec został wyproszony ze stołówki, wściekł się. W korytarzu dostrzegł swoją nauczycielkę. Według relacji rzecznika okręgu szkolnego, „zaatakował kobietę, wielokrotnie uderzając ją w plecy”. Mimo reakcji innych, nie przestawał zadawać ciosów i kopnięć. Uczeń i osoba, która próbowała go powstrzymać upadli na ziemię.

Na miejsce wezwana została policja. Zgodnie z amerykańskim prawem stanowym, jeśli dziecko zachowuje się w sposób zagrażający jemu lub innym, musi zostać zatrzymane i poddane ocenie psychiatrycznej.

– Ze względu na troskę o ucznia, jego bezpieczeństwo i osób dookoła, zgodnie z prawem został przetransportowany do szpitala w celu oceny psychiatrycznej – tłumaczy Jackie Calzadilla, rzecznik szkolnego okręgu.

Po badaniach chłopiec został zwolniony do domu. Zaatakowana nauczycielka planuje wnieść przeciwko niemu oskarżenie. Rodzice 7-latka również rozważają podjęcie prawnych kroków wobec mundurowych i okręgu szkoły.

Komentarze (0)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz