Anna Lewandowska znowu pokazuje zdjęcia córki, a potem się tłumaczy!

Anna Lewandowska poważnie podpadła fankom. Internautki nie zostawiły na niej suchej nitki! Znowu tłumaczy się ze swojego zachowania!

lewandowska

Anna Lewandowska to jedna z najbardziej znanych matek w Polsce. Trudno ocenić, ile udało jej się zarobić na ciąży, porodzie, powrocie do formy i macierzyńśtwie. Jedno jest pewne - lansuje się na wspaniałą wyluzowaną matkę.

Ostatnio coś jednak ewidentnie idzie nie po jej myśli. Matki krok po kroku punktują niewłaściwe zachowanie Ani Lewandowskiej.

Po pierwsze Klara była źle noszona przez swoich rodziców. Fizjoterapeuci biją na alarm i wskazują, że małe niemowlęta powinny być noszone wyłącznie w tzw. kołyskę, podczas gdy Lewandowscy nosili dziecko przodem do siebie niemalże od samego początku.

Po drugie Klara nieustannie, bo i na wielu zdjęciach siada w tzw. W. Mimo wielu upomnień internautek na zdjęciach wciąż widzimy Klarę w nieodpowiednim siadzie.

Po trzecie zdaniem internautek Klara zbyt szybko i zbyt niepewnie zaczęła chodzić. Internautki uważają, że prowadzanie dziewczynki za ręce wcale nie jest dobrym pomysłem, dopóki sama nie zacznie stąpać.

Teraz Lewandowska znowu poważnie podpadła swoim fankom. O co poszło?

Komentarze (3)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
2018-07-05 13:57:27

Z tą Klara to jest chyba coś nie tak skoro wstydzą się ją pokazać....

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
2018-05-16 22:52:43

No tak, ale w monachium rano było chłodno. Szukacie dziury w całym.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Ia
2018-05-16 15:04:10

Bo wszystkie jesteście supermatkami...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz