Cargo bikes GAZELLE - dla mamy i malucha :-)

Piekielnie drogie, ale obłędne `holendry`!

Rower cargo Gazelle

Jeśli jesteś szaloną cyklistką i nie potrafisz rozstać się z tą wyjątkowo przyjemną formą rekreacji nawet wtedy, gdy masz bardzo małe dziecko, rower typu "cargo" marki Gazelle będzie dla Ciebie tym wymarzonym! Oczywiście nie mógł tego stylowego rozwiązania wyprodukować nikt inny, jak tylko rowerowi potentaci - Holendrzy.

Rowery cargo holenderskiej firmy Gazelle posiadają specjalną przestrzeń, w której możesz bezpiecznie i komfortowo przewozić swoją pociechę. To doskonały sposób na wspólne rowerowe wycieczki już z niemowlaczkiem. Nosidełko, w którym maluch wygodnie siedzi, przypięty pasami, wkładasz do specjalnego kosza znajdującego się w przedniej części roweru. Teraz możesz ruszac w drogę, mając maluszka cały czas na oku.

Rower ten służył Wam będzie do czasu, aż Twój smyk zacznie jeździć samodzielnie na własnym rowerze. Czy to zatem krótkofalowy wydatek? Skądże! Później możesz robić tym wehikułem wypady na całkiem spore zakupy, a nawet, zadając szyku, pomóc znajomym w przeprowadzce. W Polsce od niedawna "cargo bike" Gazelle można kupić między innymi TUTAJ.

A.L-S 

Komentarze (0)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz