Co porabiałem w domu, podczas gdy moja siostra była w przedszkolu...

Obejrzyjcie bardzo zabawne i pomysłowe zdjęcia amerykańskiej blogerki Heather Spohr.

dziecko

Z początku był to jedynie pomysł na rozśmieszenie córeczki, ale „Podczas gdy ty byłaś w przedszkolu...”, seria fotografii Heather Spohr, okazała się wyjątkowym sposobem na pogłębienie relacji z i pomiędzy obojgiem jej dzieci.

Heather, mama Annie i Jamesa, rozpoczęła codzienne fotografowanie swojego małego synka, podczas gdy jej córka Annie była w przedszkolu. Wymyślała różne sposoby na zrobienie śmiesznego zdjęcia i opisania tego, co robił mały braciszek w tym czasie. Począwszy od przebierania go za doktora leczącego lalki należące do Annie, po gotowanie obiadu, chodzenie do kina, przebieranie się za Św. Mikołaja oraz zwiedzanie Dzikiego Zachodu. Wszystko są to w fotografie w roli głównej z małym chłopcem.

Na swoim blogu Heather pisze, że to wszystko zaczęło się od ciekawości u Annie, co się dzieje w domu, kiedy ona musi być przedszkolu. Bardzo się cieszę, że jedno z pierwszych pytań, córki kiedy ją odbierałam z przedszkola dotyczyło tego, co robił James, kiedy ona była poza domem - napisała. Seria fotografii pokazała jej, że nawet kiedy jest poza domem i my zajmujemy się własnymi sprawami, wciąż o niej myślimy - dodała.

Podczas gdy wielu fanów podziwia zmyślna serię fotografii, którą można zobaczyć na blogu Heather (oraz na rodzinnym profilu na Instagramie), niektórzy z  nich zastanawiają, się jak zajęta mama może mieć czas na robienie takich zdjęć. Lecz Heather mówi, że to zajmuje mniej jak pół godziny dziennie i szczęśliwie, jej mama jest zawsze w pobliżu, co stanowi znaczną pomoc.

Wszystkie zdjęcia zostały wykonane jej iPhonem i wzbogacone za pomocą aplikacji do obróbki zdjęć. Rekwizyty do zdjęć często stanowiły rzeczy, którymi James mógł się bawić, jak również te, które lubiła Annie. Bawili się nimi także wtedy, gdy wracała z przedszkola. Heather mówi, że jej córka zawsze chciała zobaczyć rekwizyty które użyte zostały do zrobienia zdjęć i lubiła bawić się w zabawy zilustrowane danego dnia na fotografiach. Biegała na przykład ze zniczem olimpijskim i bawiła się z Jamesem w policjantów.

Skąd się wzięły te wszystkie kostiumy? Niektóre z kostiumów posiadałyśmy, niektóre były pożyczone, a wiele z nich uszyłam na mojej maszynie do szycia - wyjaśnia blogerka.

Oczywiście wszystko, co dobre, szybko się kończy i Annie właśnie skończyła przedszkole. Czy będzie kolejna seria pod nazwą „Podczas gdy ty byłaś w przedszkolu...”? Nie wiadomo, ale jeśli by to zależało od córki to pewnie tak. Ostatnio powiedziała mi, że chciałaby, aby jej brat robił śmieszne rzeczy dla niej tego lata, więc wygląda na to, że tęskni za tymi zdjęciami. – opowiada Heather.

Obejrzyj radosną serię zdjęć małego Jamesa na następnych stronach.

Źródło: Essentialbaby.com.au.

Komentarze (0)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz