Córka Anny Przybylskiej chce zostać gwiazdą. Jej ojciec ma na ten temat swoje zdanie

Czy kariera Oliwii Bieniuk jest już przesądzona? Co na to jej ojciec?

Oliwia Bieniuk

Oliwia Bieniuk, córka Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka, jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych i co jakiś czas dziennikarze upominają się o jej zdjęcia. 15-latka marzy o wielkiej karierze, czerwonym dywanie i życiu w blasku fleszy. Ma już nawet za sobą udział w kampanii marketingowej marki Reserved.

Dziewczyna ma świadomość tego, czyją jest córką oraz tego, że wielu Polaków jest zainteresowanych jej losem. W show-biznesie też może być jej łatwiej - po pierwsze ma do tego warunki fizyczne, a po drugie - przetarte szlaki.

Jej ojciec ma jednak odmienne zdanie na temat jej kariery. Czy zabroni córce stać się sławną?

Sportowiec bardzo stanowczo wypowiada się na temat kariery córki: "Teraz jest czas na naukę. Oliwia musi dojrzeć emocjonalnie, by wejść do show-biznesu. Ma na to czas"

Podobne zdanie na ten temat ma ciocia dziewczynki, Katarzyna Bujakiewicz, która twierdzi, że to, jak obecnie wygląda show-biznes, może negatywnie wpłynąć na psychikę dziewczynki i zniszczyć jej przyszłość.

Podziwiamy taką postawę i mamy nadzieję, że Jarosław Bieniuk będzie nieugięty, a Oliwia skończy szkołę i studia, a później, jeżeli wciąż będzie chciała, zrobi wielką karierę!

 

AMP

 

Komentarze (0)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz