Córka wspierała ojca w bardzo trudnych przeprawach... w łazience

Kilkulatka dodała tym samym otuchy ojcu, który znalazł się w tarapatach na stacji benzynowej. Dumny Tata opisał sytuację na swoim facebooku.

tata i córka

Nie codziennie masz okazję usłyszeć uroczą i przezabawną historię o... biegunce. Tym razem jednak opowieść jednego z mężczyzn stała się hitem internetów. Jak to się stało?

Zobacz też: Powiedział żonie, że idzie zrobić z córką śniadanie. Co tak naprawdę zrobił?

Chris Edwards podzielił się swoim niefortunnym, lecz zaskakująco uroczym doświadczeniem na swoim profilu na facebook'u.

To tam wyjaśnił, że kiedy byli razem z rodziną w drodze na pogrzeb, zatrzymali się na stacji benzynowej. Kiedy poczuł, że musi wyjść do łazienki, poszła z nim również jego kilkuletnia córka Aspen. Pozostałe dzieci zostały w aucie z mamą.

Córka... dopingowała ojca w łazience, wiedząc, że ma problem.

"Nigdy w życiu nie czułem się tak dobrze wspierany."Wow! " Powiedziała, że ​​skomentowała moją etykę pracy: "Tak bardzo się starasz!"

Ojciec twierdzi, że w bardzo podobny sposób starają się z żoną wspierać córkę w razie trudności. M.in. podobnej zachęty używali, kiedy dziewczynka uczyła się jeździć na rowerze.

Przeczytaj też: Miłość ojcowska nie zna granic!

Mimo, że czuł się nieco niezręcznie, mężczyzna był bardzo dumny ze swojej córki. Z kolei inny mężczyzna, stojący w łazience, nie mógł się powstrzymać i zaczął zanosić się donośnym śmiechem, aż się popłakał. 

Bylibyście dumni ze swojego dziecka w takiej chwili?

 

Źródło: mashable.com

Komentarze (0)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz