Doradca noszenia. A kto to taki?

Wiesz już, że lepiej dziecko nosić niż wozić, ale nie wiesz, w czym nosić, jak nosić i czy robisz to dobrze? Wybierz się do doradcy noszenia!

noszenie dziecka

Ponieważ dzieci rodzi się coraz więcej, a rodzice są coraz bardziej świadomi i coraz więcej pieniędzy mogą przeznaczyć na dziecko, tworzy się nowy rynek - rynek parentingowy. Ma to swoje plusy i minusy. Minusem ewidentnie jest to, że wszystkie tematy związane z rodzicielstwem mają jasno sprecyzowane zasady, od których nie ma wyjątków, co często - zupełnie niepotrzebnie - wpędza wielu rodziców w poczucie winy, że źle zajmują się dzieckiem. Plusem natomiast jest rosnąca świadomość w wielu tematach. I tak tylko nieliczni noszą dzieci w wisiadłach, co jest niewątpliwie zasługą wielu informacji na ten temat. Ale skoro już wiemy, że w wisiadłach nie nosimy, to co z nosidłami i chustami? Jak nosić? Kiedy zacząć? To pytania, które warto zadać doradcy noszenia.

Doradca noszenia zajmuje się tym wszystkim profesjonalnie. Na umówionym spotkaniu postara się przekazać wiedzę na temat zasad prawidłowego noszenia dzieci w chustach i innych miękkich nosidłach, a także w zakresie budowy oraz rozwoju kręgosłupa i bioderek małego dziecka.

 

Komentarze (0)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz