Dziadkowie i wnuki – tak wygląda prawdziwa miłość [ZDJĘCIA]

To właśnie w babcinym domu, przy pysznej drożdżówce i siwiejącym dziadku tworzą się jedne z najpiękniejszych wspomnień, jakie będą mieć najmłodsi.

dziadkowie i wnuki

„Kiedy tata basem huknie, kiedy mama Cię ofuknie, kiedy patrzą na człowieka okiem złym – to do kogo człowiek stuka, gdzie azylu sobie szuka, to do kogo, to do kogo tak jak w dym?” – słowa tej znanej wszystkim przedszkolakom piosenki są piękne i prawdziwe. Kiedy przychodzi smutek a rodzice nie mają czasu to właśnie do dziadków swoje kroki kierują dzieci. Tam szukają ukojenia w bólu, bezwarunkowej miłości, pysznych słodkości i to wszystko otrzymują w mgnieniu oka.

Dziadkowie są ważnym elementem dzieciństwa każdego dziecka. To właśnie w babcinym domu, przy pysznej drożdżówce i siwiejącym dziadku tworzą się jedne z najpiękniejszych wspomnień, jakie będą mieć najmłodsi. Kto ma poświęcać dzieciom najwięcej czasu jak nie dziadkowie? Rodzice są zabiegani między pracą a domowymi obowiązkami, więc babcia i dziadek przejmują stery. Najważniejsze etapy swojego życia mają już za sobą, więc całą swoją cierpliwość, energię i siłę mogą poświęcić dla wnuków. Na tej relacji zyskują nie tylko dzieci, ale również nestorowie, którzy na nowo czują się potrzebni. Ich życie znów nabiera sensu.

Miłość dziadków do wnuków jest bezinteresowna. Dla każdej babci jej wnuczka jest najpiękniejsza, a dla każdego dziadka jego wnuk jest zajzdolniejszy. Nawet jeśli dziadkowie rozpieszczają wnuki to właśnie od tego przecież są!

Jeśli jeszcze nie wiesz, jak wygląda prawdziwa miłość, koniecznie zobacz poniższe zdjęcia!

kp

Komentarze (0)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz