DZIECI dookoła świata - radość zabawy

Zobaczcie jak bawią się maluchy w miejscach na świecie, w których tablety, drewniane rowerki biegowe i najnowsze interaktywne zabawki renomowanych marek nie należą do powszechnego standardu.

dziecko

Bez względu na okoliczności kulturowe, klimat i sytuację ekonomiczną, dzieci w każdym z zakątków świata, używając swojej nieograniczonej wyobraźni, znajdą sposób, by świetnie się bawić.

Warto obejrzeć galerię na następnych stronach, aby uświadomić sobie, jak wiele tracą te dzieci, które w zachodnim świecie tak rzadko już obcują z naturą, tak rzadko korzystają z własnej kreatywności, by w zwykłym patyczku, leśnym strumyku, butelce po oleju lub starym garnku znaleźć źródło bezstroskiej, pełnej frajdy zabawy.

Zadbajmy o to, by nasze dzieci były w stanie, bez stymulacji nowoczesnymi technologiami, bez telewizji i dziesiątek "zorganizowanych" form spędzania czasu, poczuć radość bycia dzieckiem. Pozwólmy naszym maluchom czasem trochę się ponudzić, by same umiały, używając swojej wyobraźni, znaleźć sposób na nudę. Pozwólmy naszym dzieciom mieć piękne wspomnienia z dzieciństwa - wspomnienia pachnące wolnością.

Zobaczcie piękne zdjęcia DALEJ.

___________________________

Inspiracja: Bored Panda

Komentarze (0)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz