Dzieci księżnej Kate i księcia Williama  nie mogą jeść posiłków razem z rodzicami

Książę George i księżniczka Charlotte nie mogą siedzieć z dorosłymi podczas królewskich kolacji.

Rodzina królewska

Dzieci w rodzinie królewskiej od najmłodszych lat muszą przestrzegać rygorystycznej etykiety panującej na dworze. Mały George dopiero w tym roku mógł np. pokazać się publicznie w długich spodniach - zgodnie z kilkusetletnią tradycją do tej pory mógł jedynie nosić krótkie spodenki.

Książę George i księżniczka Charlotte nie mogą także siedzieć przy jednym stole z Kate Middleton i księciem Williamem podczas oficjalnych kolacji. Mają swoje miejsce przy specjalnie wydzielonym stole dziecięcym. 

Książę George i księżniczka Charlotte od najmłodszych lat są bardzo dobrze edukowani. 3-letnia księżniczka Charlotte uczy się języka hiszpańskiego, a 5-letni książę George uczęszcza do londyńskiej Thomas School, która prowadzi zajęcia z zakresu baletu, sztuki, języków obcych, czy muzyki.

Charlotte i George mogą zatem mieć już wiele wspólnych tematów z dorosłymi. Obowiązująca etykieta mówi jednak, że dopóki nie poznają tzw. sztuki uprzejmej rozmowy, nie mogą uczestniczyć w konwersacjach dorosłych. Dopiero gdy dzieci perfekcyjnie opanują umiejętności z zakresu zachowania się przy stole, będą mogły zasiąść obok mamy i taty na oficjalnych przyjęciach.

TW

Komentarze (0)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz