Edyta Pazura krytykuje zwyczaje komunijne. Co jej się nie podoba?

Najstarsza córka Edyty i Cezarego Pazurów właśnie przystąpiła do I Komunii. Jej matka zamieściła post, w którym kieruje gorzkie słowa do rodziców...

pazura

Edyta i Cezary Pazurowie świętowali w minioną niedzielę I Komunię Świętą swojej córki Amelii. Edyta, która lada dzień urodzi trzecie dziecko, była w szczególnie trudnej sytuacji - ciążowy brzuszek i zmęczenie charakteryzujące koniec ciąży na pewno dawało się jej we znaki. Mimo to znalazła siłę, by poruszyć w mediach bardzo ważną kwestię związaną z I Komunią.

Jako rodzice Pazurowie postanowili odnieść się do wielu sytuacji, w których coraz częściej I Komunia bywa utożsamiana wyłącznie z imprezą, a dzieci szykują się do kościoła jak na bal.

"Pamiętaj, że to Pierwsza Komunia, a nie ślub! Najważniejsze w tym dniu jest Twoje dziecko, oraz pozytywna, rodzinna atmosfera. Nie daj się sprowokować tzw: „pierdołami” Nie musisz najmować stylistki, makijażystki i florystki. Pamiętaj, że teraz bardzo modne jest organizowanie przyjęć w stylu boho. Postaw na kwiaty w wazonie z własnego ogródka, świeczki, lampiony i proste białe serwetki. Taka „biesiadna” impreza na pewno przypadnie do gustu każdemu"

Wydaje się, że takie uwagi są jak najbardziej zasadne. Niedawno przeciez pisaliśmy o tym, jak 9-latek podjechał pod kościół limuzyną. Mamy dziewczynek wydają natomiast fortunę na fryzjera i kosmetyczkę, nie wspominając już o sukienkach i wystawnych ucztach, a przecież I Komunia to przede wszystkim sakrament. Szkoda, że rodzice o tym zapominają i dają zły przykład dzieciom.

Brawo dla Edyty za odwagę!

Komentarze (0)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz