Goła pupa na plaży

Jaki jest odpowiedni strój dla malucha na wakacyjne harce nad wodą? Zdania są podzielone.

nagość dziecka

Nie istnieje żadna pisana zasada, by ukrywać nagość dzieci w miejscach publicznych. My jako dzieci ganiałyśmy jak Pan Bóg nas strwożył i nikogo to nie dziwiło, ani nie gorszyło. Teraz wydaje się, że maluch z gołą pupą na plaży to rzadkość. W kostiumach dla maluszków można wybierać i przebierać: kostiumy jednoczęściowe, koszulki UV, malutkie bikini, rampersy do pływania i aż się proszą, by coś kupić. Jak się kupi, to i się zakłada.

Co z tą nagością?

W popkulturze nagość jest na każdym kroku, półnagie panie i panowie to już codzienność na reklamach. Coraz więcej się mówi o tym, by dzieci miały kontakt z nagością i mogły poznawać ciało ludzkie. Z drugiej strony małe dzieci do pewnego wieku nie wstydzą się i bieganie na golaska nie tylko im nie przeszkadza, ale jest bardzo fajną zabawą. Więc czemu nie?

Komentarze (1)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Aga
2016-07-05 13:42:09

re: Goła pupa na plaży

Teraz jest tyle zboczeńców, że nikt o zdrowych zmysłach nie narazi swojego dziecka na to by być ofiarą pedofila. Wystarczy, że taki zrobi zdjęcie naszemu maluchowi a potem wrzuci do sieci i już nasze dziecko jest ofiarą, choć nawet sobie z tego sprawy nie zdaje.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz