Jak to jest wychowywać 2 dzieci z piątką somoyedów?

Ta mama pokazuje, że wszystko jest możliwe, jeśli tylko... dobrze się zorganizujesz!

the samoyed siblings

Psycholodzy, fizjoterapeuci i trenerzy psów przekonują od dawna, że wychowywanie dziecka ze zwierzętami w jednym domu, ma bardzo dobre skutki zarówno dla Malca, jak i zwierzątka. I chociaż kusi nas wizja posiadania psa przy jednym dziecku, to jednak trudno nam się odpędzić od myśli, że to musi być ciężka praca, która momentami przypomina syzyfowe prace.

Polecamy: Dziecko i pupil rodziny, buldożek francuski przyszli na świat tego samego dnia!

Ale nie ma na tym świecie takiej ilości miłości, która nie zmieści się pod jednym dachem. Tak jak w "Rodzeństwie Samoyed'ów", czyli instagramie, na którym można obserwować życie dwójki Maluchów z... piątką Samoyed'ów.

Mama całego tego przybytku, Sarah Hegarty, poświęciła swoje życie wychowaniu dzieci wraz z niesfornymi, acz pięknymi psami. Oba Maluchy mają poniżej 2 lat, więc musi być momentami gorąco. Jednak Sarah nie narzeka, a w wolnych chwilach prowadzi klub dla lokalnych właścicieli Samoyed'ów. Jak twierdzi, jej córki też świetnie dogadują się z psami:

"Layla nauczyła się chodzić, trzymając delikatnie ich za futro i podążając za nimi po domu. Zdarza się, że wyjadają sobie nawzajem jedzenie, zasypiają razem, czytają razem, robią prawie wszystko razem" - mówi Sarah.

Zobacz też: Dziecko i pies na spacerze. Czy (i jak) reagować?

I choć życie Hegarty może brzmieć jak piekielne niebo, to jednak ślemy jej pokłony za ogarnianie całego tego przybytku. Jak sama podkreśla, wykąpanie 2 dzieci i 5 psów to nawet 8 godzin ciężkiej pracy. 

Czego się jednak nie robi dla miłości?

 

AK

Źródło: boredpanda.com

Komentarze (0)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz