Jak zorganizować dziecku ferie zimowe w domu?

Nie wszystkich rodziców stać na opłacenie dzieciom wyjazdu na zimowisko lub nie mają urlopu, by móc całą rodziną wyjechać na narty. Dowiedz się, jak obejść ewentualne trudności i sprawić, by ten czas był dla dzieci radosny i efektywny.

zima

Najbliższe zadanie bojowe dla mam to zorganizowanie ferii zimowych dzieciom. W wielu województwach trwają już one w najlepsze.

Tylko dwa tygodnie albo aż. Kiedy jesteś rodzicem pracującym, a druga połówka również intensywnie działa, ten czas zmienia mocno Wasz harmonogram dnia. I to nie jeden dzień, tylko aż 14 dni. Niektóre z nas nie mają szans na urlop w czasie ferii zimowych albo po prostu na opłacenie obozu narciarskiego czy kolonii dziecku po prostu nas nie stać. Wiele rodzin w Polsce w tym roku przyznaje się do tego, że kryzys poświąteczny dotknął je bardziej niż zwykle.

Chciałabyś jednak, aby ferie twoja pociecha spędziła atrakcyjnie, żeby była to rzeczywista odskocznia od obowiązku szkolnego. Dobrze byłoby, gdyby ten czas dziecko mogło spędzić na zajęciach twórczych, rozwijających, poznawczych.

Ale jak to wszystko osiągnąć, aby móc w tym czasie również zająć się swoja pracą i nie roztrwonić na ten cel dużej sumy pieniędzy?

Komentarze (0)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz